„Bylo vidět, že hráči toho mají plné kecky. Už to byla jenom taková dohrávka. Utkání už úplně postrádalo náboj. Chtěli jsme zvítězit, ale nepovedlo se. Bylo to vyrovnané utkání celých devadesát minut. Měli jsme dost šancí, ale dát gól, to byl v této sezoně náš velký problém,“ řekl trenér Sigmy Vlastimil Petržela. „Souhlasil bych s tím, že utkání nemělo náboj,“ podotkl kouč Zlína Pavel Hoftych. „Oba týmy se minulý týden zachránily a bylo vidět, že hráči jsou už někde jinde. Dneska to bylo svým způsobem nezáživné utkání. Jsem od svých svěřenců zvyklý vidět něco jiného, agresivnější hru. Remíza byla spravedlivá,“ řekl Hoftych.

A co říkali trenéři na to, že zápas stáhli ze sázkových kanceláří? Petržela nereagoval. „K tomu můžu říct jenom to, že nejsem majitel ani zaměstannec sázkové kanceláře,“ řekl Hoftych. Poprvé v lize nastoupil dorostenec Radim Nepožitek. „Líbil se mi moc. Na tenhle post jsme měli problém,“ řekl Petržela. Melinho už je totiž na dovolené a Hořava nemocný. Takže dostal šanci Nepožitek a nezklamal. „Odehrál vynikající utkání, řekl bych, že byl jeden z nejlepších na hřišti. Měl toho plné kecky, ale střídat jsem ho nechtěl, protože jsem ho chtěl vidět v celém utkání,“ podotkl Petržela.

Na střídání měl přiravené jiné z ofenzivních hráčů. „Čekali jsme, až útočníci odpadnou,“ řekl Petržela. A po hodině hry vystřídal útočník Vojtěch Schulmeistera, který tak přišel o možnost dát desátou ligovou branku. „Určitě mě štve, že jsme nemohl dohrát zápas a zkusit dát ten kulatý gól. Ale na druhou stranu jsem rád, že jsem nastoupil od začátku,“ řekl Schulmeister.