Oba celky hrály od začátku utkání takticky, čekalo se na první chybu a její využití ke skórování. Ale v prvním poločase se děj odehrával nejvíce na středu hřiště, hru provázela spousta nepřesností a dlouhých nákopů, které útočnice nevyužily ani na jedné straně.

Až v 60. minutě hostující Kuchařová odkopla dlouhý míč směrem na domácí branku, ten ve slunečním svitu Dorotovičová špatně viděla a zapadl přímo pod břevno – 0:1.

Novosadské fotbalistky jakoby obdržený gól probudil, okamžitě začaly velice aktivně dobývat branku hostí a v 70. minutě vyrovnávala Ganiecová, když ji výbornou nahrávkou mezi obránkyně vyslala Mokrušová, Ganiecová míč potáhla a podél vybíhající Dědičové poslala míč na zadní tyč – 1:1.

Domácí hráčky chtěly dohnat, co zameškaly, vytvořily si mnoho dalších šancí, ale Móri střílela těsně nad. V 73. minutě Kopečková z trestného kopu mířila pod břevno, ale pozorná Dědičová výborně vytáhla míč na roh. Další střely Mokrušové a Ganiecové skončily také mimo bránu. Holešovské hráčky se dostaly také k jedovaté střele, ale domácí Dorotovičová bravurním zákrokem tuto šanci zlikvidovala.

Nikomu se již nepodařilo do konce utkání zvrátit výsledek na svou stranu, tak se oba celky rozešly s jedním bodem.

FK Nové Sady – FK Holešovské Holky 1:1 (0:0)

Branky: 70. Ganiecová – 60. Kuchařová. ŽK: Ganiecová. Rozhodčí: Dorušák – Vrána, Švancara. Diváků: 55.

Nové Sady: Dorotovičová – Nováková, Kubová, Vytřísalová, Balusová (84. Harenčáková), Móri, Kopečková, Hrabalová, Hausnerová, Mokrušová, Ganiecová. Trenér: Pavel Rücker.

Holešov: Dědičová – Kocourková, Homolová (86. Ševčíková), Voždová, Holcová, Ševčíková (79. Mrázková), Šilhárová, Holíková, Jašková, Kuchařová. Trenér: Michal Samson.

Autorka: Marcela Míšelnická