Diváci viděli v Litovli dobré utkání, které začalo lépe pro hosty. Ti šli do vedení již v 18. minutě, když se ve vápně uvolnil Pavlíček a přesnou střelou k pravé tyči nedal Svozilovi šanci.

Litovel ale prohrát nechtěla a ihned přitopila pod kotlem. Ve 21. min. hned dvakrát pálil Zavadil, ale Benčík obě jeho střely dokázal vyrazit. Ve 27. min. však již hosté na Zavadila nestačili a zastavil ho jen Benčík za cenu pokutového kopu.

Ten s přehledem proměnil Kratochvíl a vyrovnal na 1:1. V závěru poločasu však hosté mohli jít znovu do vedení. Hlavičku Smoláka ale naštěstí pro Litovelské zastavilo břevno.

Druhý poločas se již hrál v režii domácích, kteří v pohodě dovedli utkání do vítězného konce.V 52. min. Zavadil našel hlavou Večeřu a ten ránou pod břevno poslal domácí do vedení.

Definitívní podobu výsledku dal v 58. min. Olbert, který po akci Zavadila nadvakrát zblízka překonal brankáře Benčíka. V závěru utkání mohly ještě skórovat oba týmy.

V 86. min. nejprve unikl litovelský Štěpán, ale při pokusu o přehození vybíhajícího Benčíka přehodil i branku. Hned o minutu později se zase blýskl hostující Grossmann, který z trestného kopu od rohového praporku poslal míč na břevno litovelské branky.

Více však již aktéři utkání nestihli a z vítězství se zaslouženě radovali litovelští hráči.

Tatran Litovel – FC Dolany 3:1 (1:1)

Branky: 27. (pen.) Kratochvíl, 52. Večeřa, 58. Olbert – 18. Pavlíček. Rozhodčí: Straka. ŽK: Večeřa, Zavadil, Olbert, Štěpán – Benčík, Kluka, Kolář, Smolák, Jorda, Pospíšil. Diváci: 100.
Litovel: Svozil – P. Kvapil, Frieb, Kratochvíl, J. Fišara (46. Šenk) – Olbert, Planička, H. Fišara, Večeřa (73. Štěpán) – J. Kvapil (72. Čep), Zavadil. Trenér Miroslav Večeřa.
Dolany: Benčík – Hrabal (57. Jorda), Pospíšil, Kolář, Hradil – Horák, Grossmann, Kaczmarczyk (73. Václavík), Hubeňák (46. Kluka) – Smolák, Pavlíček. Trenér Jiří Navrátil.