Hned z první vydařené akce ve 14. min. mohla skórovat, ale přetažený centr Coufala dostal Zavadil na dlouhou nohu a míč již potom nestačil usměrnit za Kadlecova záda.

Zavadil se tlačil do koncovky i v 17. min., kdy si naběhl na centr Svačiny. Vše, ale zhatil domácí Vyplel, který míč poslal do rohu. V 18 min. měli první možnost i domácí, avšak Šolín po centru Vrby poslal míč z voleje nad branku.

Ve 22. min. domácí ve vápně faulovali Svačinu, ale rozhodčí jasnou penaltu neodpískal. Ve 31. min. potom natropil litovelské obraně starosti Krampla, které však Planička dokázal vyřešit.

Hned o minutu později se v obrovské šanci ocitl litovelský Svačina, který bohužel pro hosty netrefil prázdnou branku! Ve 36. min. však již šli hosté do vedení. Fišara pěkným centrem našel Zavadila, který přesnou střelou k levé tyči otevřel skóre utkání.

O pět minut později již Litovel vedla 2:0 a zasloužil se o to především domácí kapitán Vyskočil, který odkopem trefil Svačinu tak nešťastně, že míč skončil za zády bezmocného brankáře Kadlece.

Kadlec však domácí podržel hned o minutu později, když chytil Krpcovu hlavičku po trestném kopu Coufala. V poslední minutě prvního poločasu podržel hosty i brankář Hradil, který odvážným skokem sebral míč před dotírajícím Vyskočilem.

Také ve druhém poločase pokračovala Litovel v útočném snažení. V 51. min. domácí Dohnal sestřelil ve vápně Svačinu a výborný Kratochvíl z pokutového kopu zajistil Tatranu trojbrankové vedení.

V 54. min. unikl domácím Svačina, ale místo přihrávky na volného Krpce volil kličku brankáři s pádem, pro který rozhodčí neměl pochopení a vše ocenil žlutou kartou. Litovel ale dál pokračovala v náporu a v 61. min opět udeřila.

O branku se zasloužil agilní Fišara, který našel Krpce a bylo vymalováno. V 75. min. se domácím podařilo korigovat výsledek. Po trestném kopu z pravé strany se dostal míč k volnému Kocfeldovi, který zblízka dopravil míč do branky.

Litovel se však ihned vzpamatovala a v 80. min. opět zahrozila. Hlavička Fišary po centru P. Kvapila však prolétla těsně nad břevnem.

K další šanci se litovelští propracovali v 85. min., kdy přesný centr P. Kvapila uklidil do branky s přehledem hrající nejlepší litovelský střelec Krpec.

FK Kozlovice – Tatran Litovel 1:5 (0:2)

Branky: 75. Kocfelda – 61. a 85. Krpec, 36. Zavadil, 41. Svačina, 51. (pen.) Kratochvíl. Rozhodčí: Dömisch. ŽK: Vyskočil – Svačina. Diváků: 200.
Kozlovice: Kadlec – Vyplel, Jedelský, Vyskočil, Dohnal – Šolín, Němec, Plch (62. Kocfelda), Vrba – Krampla (46. Stokláska), Kuba (72. Gregovský). Trenér Alois Skopal.
Litovel: Hradil – Olbert, Švajda, Janošťák, Planička – Coufal (50. P. Kvapil), Kratochvíl, H. Fišara, Zavadil (65. J. Kvapil) – Svačina (56. Srovnal), Krpec. Trenér Miroslav Večeřa.