Začátek zápasu se nesl ve znamení územní převahy Sigmy, z čehož ve 4. minutě vyplynul také trestný kop z levé strany. Exekuce se ujal Pospíšil a jeho prudký centr umístil hlavou do branky Šindelář – 1:0 pro Sigmu.

Po zbytek první půle byli hostující hráči sice aktivnější, ale proti kompaktnímu obrannému bloku Plzně se nemohli prosadit. S výjimkou Chlebka, jehož gól nebyl pro domnělý ofsajd uznán. Domácí hrozili z rychlých brejků, s kterými si však hostující obrana, spolehlivě dirigovaná dvojicí Heinz - Murin, ve všech případech poradila.

Podobný obraz hry jako v první půli nabídl i druhý poločas – Sigma se snažila diktovat tempo hry, často se tlačila do zakončení, ale skóre zůstávalo stejně jako po ojedinělých akcích domácích beze změny.

O konečném výsledku rozhodl až v nastaveném čase Pančochář, který po pěkné individuální akci prostřelil téměř z nulového úhlu domácího brankáře a pečetil stav utkání na 2:0.

FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1)

Branky: 4. Šindelář, 90 + 1 Pančochář

SK Sigma: Šustr – Hála, Murin, Heinz, Koutný – Šindelář, Pospíšil, Navrátil –Šuráň (68. Pančochář), Vašíček, Chlebek (84. Vavřík). Trenér Václav Jílek.