Nešlo o postup a nejspíš ještě ani o záchranu. Přesto události nabraly rychlý spád.

Za protesty byl z lavičky vykázán trenér hostů Roman Jedlička.

Domácí z penalty utkání 21. kola rozhodli a Jedlička nešetřil silnými slovy.

„Musím souhlasit s (trenérem Velkých Losin) Jirkou Mikou, který už na podzim říkal, že do Medlova nemá v neděli cenu jezdit a je lepší najít si jinou činnost," prohlásil.

Trenér Medlova Miroslav Večeřa mu oponoval. „Hosté řvali, že penalta nebyla. Mně se zdálo, že byla. Klabačka vběhnul do vápna a soupeř ho sejmul. Ale nevím, nebyl jsem přímo u toho," uvedl.

Jedlička si ale stál za svým. „Podle mého názoru byla penalta vymyšlená. Jestli záznam ukáže, že penalta byla, tak se omluvím," dodal však konický kouč.

Sestřih utkání vám přinášíme se zpožděním. Objevily se dokonce dohady, že záznam nedal krajský fotbalový svaz k dispozici záměrně. Vězte však, že na vině byly technické a logistické problémy.

Mezitím Jedlička dostal od disciplinární komise trest na dvě utkání. První část si odpykal minulý týden v domácím zápase s Želatovicemi. Druhá ho čeká v neděli, kdy Konice hraje ve Velkých Losinách.

Ale měl by se konický trenér také omlouvat?

Rozhodněte sami. Zdá se, že obránce ve skluzu vypíchne soupeři míč. Zároveň mu však také podrazí nohy. Pískali byste penaltu?