Proč to v Brně opět nevyšlo?

Protože jsme nedali gól a sami nabídli jednu šanci Brnu, které ten gól dalo… Hráli jsme hodně pomalu jenom ze strany na stranu. Byli na to připravení, dobře se posouvali a když jsme to chtěli hrát středem, už to bylo zavřené. Měli jsme to hrát víc po lajnách, posílat tam víc centrů, Ani střelba tam od nás žádná nebyla. Od Brna taky ne, ale vyhrálo. Prohrát takový zápas je hnus.

Vy jste tam měl několik dobrých možností.
Jo, sám jsem tam měl stoprocentní šanci, to prostě musím proměnit. Je to stejné, jako když uděláte chybu vzadu a dostanete z toho gól.

V první půli jste tam byl také sám před Melichárkem…
První šanci jsem si dobře nepřebral, gólman mi to sebral. Ale u té poslední jsem si to dobře nachystal, stoper se se mnou nechytl. Chtěl jsem střílet na zadní tyč, ale trefil jsem ho někam do kolene. Moje chyba, asi jsem to měl utáhnout nártem.

Znovu se potvrdilo, že proti týmům, které se zatáhnou, vám to moc nejde. Souhlasíte?
Samozřejmě, ale jestli chceme být nahoře v první pětce, musíme si s tím poradit. Je špatně, když prohrajeme se soupeřem, který má za devadesát minut jednu šanci.

Nebyl to výkon, kterým byste si řekli o poháry, co?
Určitě ne. I bod by byl odsud málo, ale nakonec nezbývá nic jiného než pogratulovat soupeři. My se musíme zlepšit.

Řezníček neohrozil za celý zápas bránu. Nečekali jste, že vám na hrotu více pomůže?
Byli na něj připravení, asi to měl těžké. Nevím, to musí zhodnotit trenér… Ale na můj vkus nebyl pak, když jsme hráli na dva útočníky, moc ve vápně. Asi si chtěl chodit pro balony, ale těch posledních deset minut už bylo jenom hop nebo trop.