A to se jim při remíze 0:0 nepovedlo. Domácí tým šel do svého soupeře od prvních minut pěkně od podlahy, ale celkem dlouho trvalo, než se dostal do šance. Ve 22. minutě brankář Pařízek se štěstím vyrazil tečovanou střelu Janotky, vzápětí sám před brankou minul míč Schulmeister. Ten se řítil do šance ve 43. minutě, ale byl ve vápně sražen Máchou. „Kontakt tam byl právě ve chvíli, kdy jsem se chystal střílet,“ řekl Vojtěch Schulmeister. Půlku uzavřela dorážka Pulkerta, kterou Pařízek vyrazil na roh.

Po přestávce se hrálo jen na jednu branku. Jenže Sigmě se nedařilo proměnit šance. Schulmeister to zkoušel hlavou i nohama, ale trefit se nemohl. Rýdlova bomba z trestného kopu málem zlomila Pařízkovi ruce, ale stačil přehoupnout míč přes břevno. Štěstí neměl ani střídající Hubník. V 74. minutě byl v šestnáctce zastaven Halamou, ale penaltu rozhodčí Franěk znovu nepískal.

Sedm minut před koncem Hubník zblízka pálil jen do brankáře. „Škoda, byla to čistá šance. Bohužel jsem ho trefil do hrudníku,“ zlobil se sám na sebe Hubník. Šest minut před koncem chtělo domácí publikum další penaltu, tentokrát za ruku Halamy po bombě Melinha.

 

Sigma Olomouc - Marila Příbram 0:0

Rozhodčí: Franěk - Filípek, Wilczek. ŽK: Komárek - Hašek, Otepka, Navrátil, Lesák. Diváci: 3753. Střely na branku: 6:1. Střely vedle: 5:2. Rohy: 4:2. Fauly: 15:23. Ofsajdy: 4:3.

Olomouc: Lovásik - Jindřišek, Komárek, Škerle, Randa - Janotka, Rýdel, Onofrej, Pulkert (72. Hubník) - Melinho, V. Schulmeister. Trenér: Petržela.

Příbram: Pařízek - Halama, Navrátil, Hunal, Mácha - Lesák, Hašek, Šmerda (90. Eisman), Jungr (87. Sviták) - Otepka, Rilke (77. Huňa). Trenér: Kotrba.