Čupr se v Olomouci objevil těsně před středečním zápasem proti Artmedii a odehrál druhý poločas. „Myslím si, že se může stát, že v Olomouci zůstane. Bude se s námi připravovat a budeme pak hodnotit jeho přístup a výkonnost. Možná je to hráč, který by mohl Sigmu posílit,“ řekl trenér Sigmy Martin Pulpit. „Ještě bychom rádi získali jednoho hotového hrotového útočníka,“ podotkl.

Hanáci se snaží získat hráče na dva posty - na levou stranu obrany a do útoku. První místo už je obsazeno. „Jurkiče uděláme, v pondělí přijede jeho manažer. Máme zájem i o Čupra. Přijel na zkoušku, je to volný hráč, takže pokud s ním bude trenér spokojen, zůstane u nás. I v jeho případě se rozhodne v pondělí,“ řekl sportovní ředitel SK Sigma Olomouc Jiří Kubíček. Potvrdil, že klub intenzivně hledá útočníka, v současné době vybírá ze dvou hráčů, kteří působí v českých klubech.

Martin Čupr působil většinu své kariéry v Liberci, první ligu hrál také za Žižkov, Mladou Boleslav a Příbram. V Gambrinus lize odehrál 172 utkání, dal 9 branek. Trenér Martin Pulpit ho dobře zná ze dvou sezon působení v tehdy druholigové Mladé Boleslavi. Ve 2. lize má Čupr bilanci 53 utkání/3 branky. V ročnících 2000/2001 a 2001/2002 hrál ve Fortuně Düsseldorf, loni v létě odešel do kyperského AE Paphos.