Hanáci k utkání vyrazili ze Söchau do Hof bei Straden. A rychle vedli, už v 7. minutě se po zpětné přihrávce Hubníka prosadil ranou z hranice šestnáctky Brazilec Melinho.

Spoustu dalších šancí Sigma zahodila, z toho byla jedna tyčka a jedno břevno. Když situace sami před brankářem nevyužili Ordoš nebo Hubník, došlo i na šance Bělehradu.

Také Olomouci dvakrát pomohla branková konstrukce. Pět minut před koncem přidal druhou branku Sigmy opět Melinho.

Znovu trefil z hranice velkého vápna. Tentokrát poté, co srbský brankář svůj tým zachránil při zakončení Doležala. Ale míč vyrazil jen k Melinhovi.

„Byl to útočný zápas se šancemi na obou stranách. Se zápasem jsem spokojený, vítězství je pro nás pozitivní, hráčům zvedne sebevědomí. Znovu jsme ovšem měli spoustu šancí, ale ani ty nejvyloženější neproměnili,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

Třetí a posledním utkání na soustředění hraje Sigma v sobotu proti reprezentaci Bahrajnu, kterou trénuje olomoucký kouč Milan Máčala.

SK Sigma Olomouc – CZ Bělehrad 2:0 (1:0)

Branky: 7. a 85. Melinho.
SK Sigma: Drobisz – Hudec (53. Rossi), Škerle, Komárek (61. Šuškavčevič), Kazár (58. Jurkič) – Janotka (82. Kazár), Kaščák, Melinho, Onofrej - Hubník, Ordoš (58. Doležal). Trenér Zdeněk Psotka.