První poločas zápasu proti maďarskému soupeři patřil týmu Sigmy. Na olomouckou branku nešla ani jedna střela, na opačné straně hřiště bylo mnohem veseleji. Jenže Hanáci neproměnili ani ty nejvyloženější šance.

Nepožitkovi zkazilo radost břevno, Schulmeisterovi tyčka. „V prvním poločase jsme hráli velice dobře. Měli jsme spoustu šancí a soupeři nic nedovolili. V závěru zápasu už se hra srovnala, také proto, že náš protivník vystřídal více hráčů než my,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

Sestava měla v k té ideální daleko, ale přesto hráči nepředvedli špatný výkon. „Byl to hodně mladý tým a vedl si velice dobře. Především, pokud byl na hřišti Rossi, který mužstvo dobře dirigoval. Když vystřídal, tak to trošku upadlo, ale pořád to nebylo špatné,“ řekl Psotka.

Hanáci jsou v rakouské Söchau na herním soustředění od pondělí. „První den jsme měli trošku deštivý, pršelo tolik, že na hřišti stála voda. Ale už je to dobré, hrát se dalo, i když byl terén trošku podmáčený. Jinak podmínky máme ideální, všichni hráči jsou v pořádku, trénujeme naplno,“ podotkl Psotka.

Další utkání hraje Sigmave čtvrtekproti CZ Bělehrad.

SK Sigma Olomouc - Haladás Szombathelyi 0:0

SK Sigma: Lovásik – J. Hořava, Šuškavčevič, Komárek, Kazár (46. Jurkič) – T. Hořava, Nepožitek, Rossi (46. Pospíšil), Pulkert – Schulmeister, Doležal (55. Janotka). Trenér Zdeněk Psotka.