„Gól nohou? Já už si napamataju, kdy jsem dal vůbec naposledy gól. Je to hodně dlouho. Jsem strašně rád, že se to povedlo teď v Mostě a vezeme alespoň bod,“ usmíval se Hudec.

Skoroval minutu před koncem řádné hrací doby. Po centru Tomáše Kazára z přímého kopu se prosadil.

„Sledoval jsem míč a letěl takdlouze, že ho protihráč nemohl zasáhnout. V pádu si mi na něj podařilo dosáhnout, jsem moc rád, že se to povedlo, že se mi to podařilo trefit,“ řekl Hudec.

Sigma jela do Mostu s cílem získat tři body. Ale výkon především v ofenzivě tomu moc neodpovídal.

„Nedaří se nám vůbec podržet vpředu balony. Tentokrát jsme měli horší první než druhou půlku. Ale vezeme bod a ten se počítá,“ podotkl Hudec.

Hanáci s remízou moc spokojeni nebyli.

„Domácí potřebovali vyhrát, my jsme chtěli naplno bodovat. Nepovedlo se to. Ale každý bod do tabulky je dobrý. Teď máme doma Spartu, je to těžký soupeř, ale potřebujeme určitě vyhrát,“ podotkl Hudec.

„Myslím, že je to pro nás fobrý bod. Chtěli jsme vyhrát, ale za první poločas jsme si to určitě nezasloužili. Ve druhém poločase jsme to chtěli zvrátit, a vyplatilo se to. Bod je vzhledem k průběhu zápasu dobrý,“ řekl kapitán SK Sigma Tomáš Randa.

Týmu znovu nevyšel vůbec jeden z poločasů. Tentokrát to byl ten první.

„Nevím, proč to tak je. Jsme vyhecovaní před zápasem dobře, všechno je v pořádku. Ale pak se pískne, začne se hrát a stojí to za bačkoru. To se musí zlepšit. A hodně rychle,“ řekl Randa.

Sigma rozšířila sérii nerozhodných výsledků na šest. „Šest remíz, to určitě není důvod k radosti. Ale horší je prohrávat,“ podotkl Randa.

Přečtěte si také:

Sigmu v Mostě spasil v závěru Hudec