Černohorský fotbalista v hanáckých službách Šuškačevič má potíže s achilovkou, která ho trápí od začátku zimní přípravy. Takže v úvodu jarní části Gambrinus ligy hrát nemůže.

Místo něj se ve stoperské dvojici vedle Aleše Škerleho objevil Martin Hudec.

Obrana Sigmy dělala, co mohla, ale tlaku Bohemians, který se na ni v zápase 17. kola valil, jednou neodolala. Utkání skončilo nerozhodně 1:1. „Je to velká ztráta. Teď musíme naplno bodovat v Mostě,“ myslí Hudec na nedělní zápas 18. kola.

Naštvala mužstvo hodně remíza s Bohemians?

Určitě jsme byli moc naštvaní. Bod jsme Bohemce vyloženě darovali.Ve druhém poločase mi to z naší strany připadalo, jako bychom se báli vyhrát.

Proč jste hráli v prvním poločase tak dobře a ve druhém naopak špatně?

Byl to rozdíl. První poločas jsme začali dobře. Nakročeno jsme měli na tři body. Prvních pětačtyřicet minut bylo solidních. Ale druhý byl bohužel špatný, přestali jsme hrát. Přežili jsme velké šance soupeře, a pak dostali hodně hloupou branku. Míč měl jít po lajně dopředu, místo toho se to zadrbalo, dávaly se tam patičky…

A nemohlo to být, ten špatný výkon ve druhé půli, tím, že vás gól, který jste dali do šatny, až moc uklidnil? Přitom obvykle šatňák rozhodí ten tým, který ho dostane.

To by nás nemělo ukolébat, to nás musí nabudit. Nedokážu si vysvětlit, čím to je. Přestali jsme hrát. Možná to bylo tím, že soupeř natáhl hřiště, dal si odstup od našich útočníků. Za druhý poločas jsme si nezasloužili vyhrát.

Nerozhodný výsledek doma, to jsou dva ztracené body. Ale přesto, v prvním poločase jste nehráli zle, na to jistě budete chtít navázat v dalších zápasech.

Určitě. Je to velká ztráta, remizovat doma s Bohemkou. Nezbývá nám nic jiného, než naplno bodovat v Mostě.