Ve Zlíně to byl zápas Jakuba Řezníčka. Jeho výkon určitě nebyl dokonalý, ale byl u tří gólů Hanáků.

Poprvé už v 6. minutě zakončil povedenou kombinaci spoluhráčů. Vepřek krásně přenesl hru zleva doprava na Zahradníčka, ten prostrčil Plškovi, který už servíroval Řezníčkovi před prázdnou branku.

Olomoučtí byli vcelku ve všech směrech lepší i ve zbytku prvního poločasu. Druhý gól dali až chvíli před jeho koncem. Přesněji řečeno vstřelil si ho obránce Ondřej Bačo, ale zase u toho byl Řezníček. Houska mu krásně přihrál do uličky, olomoucký útočník si obhodil Zlámala a Bačo mu už zoufalým skluzem na brankové čáře jen sebral jistý gól. A jak se později ukázalo, tak také hattrick.

Přáslavice slaví vítězství nad Sigmou Hodolany.
Svátek fotbalu v Přáslavicích: Rozehnal porazil Uličného

Zlín se na chvíli vrátil do hry na začátku druhé půle. Buchta neudržel ránu Bartošáka z dálky a pohotový Železník dorazil do sítě.

Už za dvě minuty ale mizernou rozehrávku Bača zachytil Falta, přihrál do běhu Řezníčkovi, který pak nešťastného obránce Zlína obalamutil zasekávačkou a uklidil balon přesně k tyči Zlámalovy branky.

V 90. minutě pak uzavřel skóre David Houska po rozborce zlínské obrany dalším povedeným obstřelem.

FC Fastav Zlín – SK Sigma Olomouc 1:4 (0:2)

Branky: 52. Železník - 6. a 54. Řezníček, 42. Bačo vl., 90. Houska.
Rozhodčí: Královec – Mokrush, Vít. Diváků: 4112.
Zlín: Zlámal – Matejov, Bačo, Gajič, Bartošák – Jiráček, Hnaníček – Ekpai (46. Vukadinovič), Hronek, Holzer (67. Beauguel) – Železník (83. Džafič). Trenér: Vlastimil Petržela.
Olomouc: Buchta – Hála, Radakovič, Jemelka, Vepřek – Kalvach – Zahradníček, Houska, Plšek (89. Yunis), Falta (80. Moulis) – Řezníček (70. Polom). Trenér: Václav Jílek.