„VOlomouci jsem chtěl zůstat, ale na svém postu jsem odehrál jen deset minut,“ krčí rameny bývalý reprezentant do jednadvacetilet.

Na kolik je jeho přestup do Bohemians hotovou věcí? „Tak, zatím jsem dostal od nich nabídku. Jedu teď jednat a uvidíme, jak to dopadne. Zatím nevím nic víc,“ říká Knakal. Působení vOlomouci už může považovat za uzavřené. „Nejspíš asi ano. Uvidíme jak to dopadne vPraze, ale myslím si, že půjdu pryč,“ podotkl

Vřeckém klubu Škoda Xanthi má stále platnou smlouvu. „VOlomouci jsem byl na hostování a klub Xanthi povolil hostování ještě dalším dvěma českým týmům. Mám prostě zelenou jít někam pryč,“uvedl.

Na Hané toho moc neodehrál. „Vzhledem ktomu, že jsem na svém postu odehrál deset minut, tak moc spokojený nejsem. Ale líbilo se mi tady, je to tu perfektní. Akorát ktomu chybělo to, že jsem nehrál na svém postu. Jinak nic. Byl jsem absolutně spokojený,“ řekl Knakal.

„Kdyby záleželo čistě jen na mě, tak bych zůstal. Ale situace je taková, že potřebuji hrát. Vidím, že tady bych šanci moc nedostával. Takže pro mě bude asi lepší změnit klub. Jsem mladý, takže potřebuji hrát, hrát a hrát,“ dodal.