Po mizerném výkonu ve druhém poločase z toho byl nakonec jen jediný bod, a tak z mrazivého představení si mohli fanoušci odnášet jen hřejivou vzpomínku na parádní gól Michala Hubníka (*1983).

Rozhovor

* Bohemians se hodně zlobili, že brance předcházel váš faul. Jak jste ten souboj viděl?

Byl to dlouhý balon od stoperů, šel jsem do souboje s Karlem Radou a možná jsem do něj trochu drcl. Propadlo to na Kubu Petra, který mi to přistavil a já jsem to trefil. Jestli byl faul, nebo ne, nevím.

* Povedla se vám už někdy taková střela?

Prostě mi to sedlo a jenom jsem rád, že mi to tam konečně zase spadlo. Naposledy jsem dal gól s Kladnem a celý podzim jsem se netrefil. Jsem jenom rád, že se mi podařilo už ze druhé šance.

* Prý jste kvůli bolestem zad nastoupil pod injekcemi. Kolik jich bylo?

No, bylo jich šest a o poločase to byly myslím další dvě. Mám tam asi natáhlé mezižeberní svalstvo.

* Bylo to hodně bolestivé během zápasu?

Špatně se hraje, když člověka něco bolí, a pohybovat se na hřišti je strašně těžké. Jsem ale rád, že jsem to zvládl, těch třiaosmdesát minut, a podařilo se mi dát gól. Stejně to ale nepomohlo k vítězství.

* První poločas Sigmě vyšel, čím to, že jste dovolili Bohemce se do zápasu dostat a vyrovnat?

Bohemka hrála v prvním poločase zakřiknutě, nám vycházely všechny akce a chodili jsme dva na jednoho a tři na dva. Jen je škoda, že se nám nepodařilo dát víc gólů, mohlo to být do poločasu klidně tři nula. Druhý poločas byl úplně jiný, Bohemka na nás vletěla a my jsme asi nevěděli co hrát. Pozdě jsme přistupovali k hráčům a byla to asi zasloužená remíza. I proto, že jsme ve druhém poločase hráli špatně.

* Došly vám síly?

To si nemyslím, ale hráli jsme úplně jiným stylem než v první půlce.

* Čím si to vysvětlujete? To se nestalo poprvé, už na podzim měla Sigma několik takových utkání.

Nevím. Možná je to zakřiknutí způsobené tím, že vedeme 1:0… Každý mančaft, který prohrává, chce ve druhém poločase na soupeře vletět. Bohemce se to povedlo a my jsme hráli špatně.