Jediným hráčem, který zpodzimního kádru na sto procent odchází, je polský útočník Dawid Banaczek. Zpřípadných možných odchodů ze Sigmy dosud není nic jistého. Amožnost odejít do ciziny za lepším mají obránce Tomáš Randa nebo Brazilec Melinho.

Další působení Buena bylo závislé na odchodu Melinha nebo na dohodě shráčem. Kté nakonec došlo. „Bueno zůstane,“ řekl předseda představenstva SK Sigma Olomouc Jaromír Gajda. „Vidím vněm kvalitního útočníka. Na podzim doplácel na to, že byl čtvrtým cizincem ze země mimo Evropskou Unii,“ řekl kouč Martin Pulpit. Bueno vprvní lize ještě nedal ani jednu branku, ikdyž dva góly muž rozhodčí pro domnělá postavení mimo hru upřeli. Více se mu dařilo vMSFL za juniorku. Za tu dal 4góly.

ZOlomouce by mohli odejít Melinho, Randa, Komárek, Pulkert nebo Gába, zpět na Hanou už se zhostování nevrátí Šedivý, na hostování půjde Formánek. Ale vžádném ztěchto případů zatím není rozhodnuto. „Stále vedeme intenzivní jednání, nic ještě není uzavřeno,“ řekl Augustin Chromý, sportovní manažer SK Sigma.