„Určitě jsme spokojeni. Byl to těžký zápas, zvlášť po tom, jak se utkání vyvíjelo. Vedli jsme, Ostrava potom srovnala. My jsme pak dali gól ze standardky, což rozhodlo. Jsem strašně rád, že to doma vyšlo, navíc před tak skvělou atmosférou,“ řekl stoper Sigmy Martin Komárek.

Atmosféru lehce narušovaly sněhové koule vrhané z ostravského sektoru. „Mě žádná netrefila, ale pro kluky, kteří chodili kopat rohy, to určitě nebylo moc příjemné,“ poznamenal.

Vítěznou branku dal právě on, po utkání to moc nerozváděl. „Jsem rád, že jsme vyhráli jako mužstvo, protože fotbal je kolektivní sport. Kluci hráli super, jsem rád, že to vyšlo,“ podotkl Komárek. „Meli to kopl výborně, já jsem si už jenom naskočil a trefil sem to. Takže gól,“ suše dodal.

„Bylo to nahoru dolů, myslím, že lidem se to muselo líbit. Vyhrát mohl v tomto zápase kdokoliv. Mělo to svou atmosféru, divácká kulisa byla výborná, takže super zápas. Baník sem nepřijel bránit, my jsme chtěli vyhrát, jako v každém utkání doma. Takže oba týmy hrály otevřený fotbal, což je pro diváky zajímavé,“ podotkl Komárek.