Domácí vyšel úvod zápasu a vedli už 2:0. Čtyři minut před přestávkou zakončil přihrávku Klesnila krásnou střelou Javůrek a do kabin šli hosté s kontaktním gólem. To mužstvo povzbudilo a v 64. minutě srovnal po přihrávce Michalčáka Blaha. Deset minut před koncem ovšem Opava přidala třetí branku.

„Předvedli jsme slušný výkon, soupeři hrajícímu vyšší soutěž jsme se dokázali vyrovnat. Byl to dobrý rychlý zápas, hrálo se s nasazením a agresivitou, více než přátelák to připomínalo mistrovské utkání,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Jiří Balcárek.

Další přípravný zápas hraje Sigma v úterý proti Mutěnicím (Slatinice, 17.00)

Opava – SK Sigma Olomouc B 3:2 (2:1)

Branky Sigmy: 41. Javůrek, 64. Blaha.

SK Sigma B: Jakoubek – Potyš, Jindřišek, Ulma, Stroupek – Blaha, Jančík (50. Dvořák) , Volf, Javůrek – Klesnil (80. Tomčík), Michalčák. Trenér Jiří Balcárek.