V druhé půli si za olomouckou obranu naběhl Bellamy, ale vy jste kapitána Walesu tváří v tvář vychytal. Uvědomil jste si, že se na vás řítí top útočník?
Člověk si ani moc neuvědomuje, že to je hráč zrovna takového formátu. Ale je dobře, že jsme proti takovému mančaftu, i když asi nenastoupil v optimální sestavě, podali dobrý výkon. Neinkasovali jsme, zápas jsme vyhráli a zvládli jsme ho, myslím, dobře.

Jak se vám chytá v přípravě za loňskou nejhorší obranou ligy? Pozorujete zlepšení od prohry s Fulnekem?
Zatím si nemám na co stěžovat. Kromě toho prvního zápasu, kdy jsme se sehrávali a sžívali si ten systém, který praktikuje trenér. Teď si myslím, že už to klape. Kluci ani West Ham do velkých šancí nepouštěli. Takže doufám, že námto bude fungovat i dál.

Porazili jste West Ham. Jak vám to zní? Je to pro vás něco extra, nebo je to jen výsledek z přípravy?
Tak samozřejmě je to jiné, než když porazíme Holici nebo něco jiného. Pochopitelně je to výsledek v přípravě. Nesmíme to nějak přeceňovat, mít nosy nahoře. Je to každopádně dobrý výsledek, může nám to něco dát, ale musíme si z toho vzít to dobré, to pozitivní. A nemyslet si, že jsme super mančaft, když jsme porazili West Ham. Do ligy prostě musíme vstoupit s pokorou a myslím, že to bude klapat.

Jak se vám líbí v rakouských lázních?
Jsme tady teprve pár dní. Absolvovali jsme dlouhou cestu. Takže momentálně trošku vstřebáváme únavu. Zatím jsem spokojený.