„Jednání jsou v poslední fázi, ale kdybych řekl, že už je všechno dohodnuté a podepsané, tak bych lhal,“ řekl Deníku Roman Brulík z agentury Sport Invest International, která hráče zastupuje. „Všechno by mělo být hotovo nejpozději do konce tohoto týdne,“ dodal.

Na přesunu z Apeninského poloostrova do Hamburku se pracuje už více než týden, zbývá podepsat definitivní smlouvu mezi Laziem a Hamburkem a také doladit poslední detaily hráčovi smlouvy. O tu nám jde samozřejmě nejvíce,“ prozradil Brulík s tím, že sám Rozehnal by měl do Německa dorazit zítra.

V přístavním městě by měl podstoupit zdravotní prohlídku a podepsat kontrakt. Co se týče přestupové částky, spekuluje se zhruba o čtyřech milionech eur. „To je záležitost obou klubů, ale mohu vám potvrdit, že ta částka v žádném případě není nižší,“ uvedl Brulík.

V mužstvu trenéra Labbadii by měl Rozehnal zacelit mezeru po zraněných Alexu Silvovi a Bastianu Reindhardtovi. V pátém celku loňského ročníku bundesligy působí také další český reprezentant David Jarolím a obránce Miroslav Štěpánek, který přišel před třemi roky z Olomouce.