„Na začátku sezony jsem měl trošku více kilo, cítil jsem se špatně," přiznal dvaadvacetiletý Srb sympatickou češtinou.

První gól byl nejdříve napsán vám, potom Rusovi jako vlastní. Jak to tedy bylo?
Nebyl to můj gól. Sice tam ze začátku napsali, že jsem to dával já, ale byl to vlastní. Škoda, pak jsem tam měl totiž ještě jednu hlavičku, ale taky nic. Přijde to, počkám si (úsměv). Máme kluky, kteří umějí dávat góly, takže pro mě je důležité hlavně to, že je vzadu nedostáváme.

Po nepovedeném začátku teď působíte na hřišti suverénně. Jak se vy osobně cítíte?
Na začátku jsem hrál špatně, dostal jsem nějaké červené karty a měl jsem trošku víc kilo. Cítil jsem se špatně. Potom jsem si musel na svou šanci počkat na lavičce, protože kluci hráli výborně. Pak nemohl hrát Alde Škerle jeden zápas, takže jsem nastoupil. Vyhrálo se a teď jsem připravený na sto procent. Snažím se, abychom postoupili do ligy a hráli v ní takovém rytmu jako teď. Vidíte, že dáváme góly a snažíme se hrát dopředu.

Jak jste snášel pozici náhradníka?
Naprosto jsem rozuměl trenérovi. Hráli druzí kluci, kteří pracovali dobře. Jsou to mí kamarádi, nemůžu být naštvaný, že nehraju. Musím udělat všechno pro tým. Jsme kolektiv a máme dobrou atmosféru.

Hrával jste se Škerlem, Štěrbou i Šindelářem. Jak teď funguje spolupráce s posledním jmenovaným?
Cítíme se výborně. Šindy hraje teď půl sezony opravdu výborně a spolu nám to jde taky dobře.

Opravdová prověrka přijde ve středu. Těšíte se na Baník?
Bude to nejlepší zápas. Chci vyhrát a v klidu odjet na dovolenou, abychom nemysleli na fotbal (úsměv). Potom se vrátíme zpátky a postoupíme do ligy.