„Mrzí mě, že jsme pohárový zápas nezvládli, chtěli jsme projít do jarní fáze, byl to jeden z našich cílů pro sezon u. Utkání nemělo takové tempo a nasazení jako v pátek, na začátku jsme měli ve hře hodně nepřesností, především v rozehrávce zezadu. V našem týmu mi chyběla chuť, komunikace, rvavost. Rozhodla úvodní branka, po té jakoby to hráči už trošku zabalili,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka.

Utkání nedohrál útočník Michal Ordoš.

„Zřejmě má natažený úpon svalu, po přestávce už pokračovat nemohl,“ podotkl Psotka.

„My jsme začali zápas lépe než ten páteční. Měli jsme v prvním poločase tři dobré šance, ale gólem žádná neskončila. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, pak poměr sil na hřišti srovnala branka, kterou se nám podařilo dát,“ řekl trenér Liberce Ladislav Škorpil.

„Pohár hraju rád, dostali jsme se mezi nejlepších osm. A bylo to pro nás důležité i proto, že v kabině bude před pokračováním ligy lepší nálada,“ podotkl Škorpil.

„Chtěli jsme postoupit, to se nám nepovedlo, takže jsme zklamaní. Tentokrát jsme nehráli s takovým nasazením jako v pátek. Nevím proč, ale tomhle senám nedařilo. Hodně nám to chybělo, nebyli jsme tolik agresivní, neatakovali jsme tak, jak bylo potřeba. A z toho když jeden hráč vypadne, tak soupeře lehce vyjede,“ zlobil se útočník Sigmy Michal Hubník.

„Zklamání v kabině bude veliké. Chtěli jsme postoupit do jarní fáze poháru, ale tentokrát jsme Liberec nezvládli. Rozhodlo to, že soupeř dal branku jako první,“ řekl záložník Sigmy Tomáš Janotka.