Turnaj, který organizovaly FC Vítkovice a TJ Bartovice, se odehrával ve dvou halách, systémem každý s každým, hrací doba byla 1x 17 minut. Mladým fotbalistům z Hané se dařilo, skončili druzí.

V základním kole Sigma jednou prohrála, dvakrát remizovala a osmkrát vyhrála. Jako jediná dokázala obrat o body suveréna turnaje pražskou Slavii, porazila ji 4:2.
Poté se hrály ještě zápasy o umístění, Sigma se probojovala do finále, kde narazila opět na Slavii. Finále se hrálo 20 minut a tentokrát Olomouc prohrála.

„Druhé místo je úspěch, turnaj měl kvalitu, jakoby šlo o mistrovství republiky. Jako jediní z Moravy jsme se dokázali vklínit mezi pražské týmy,“ řekl trenér Petr Zmrzlý. Řádila první čtyřka, která nastřílela 38 ze 48 gólů.

Branky: Spáčil - 17, Zmrzlý - 14, Sláma - 4, Svoboda, Krása - 3, Hrabálek - 2, Stoklasa, Novák, Kříž, Gröger - 1, vlastní - 1.
Přihrávky: Spáčil, Zmrzlý - 7, Sláma - 6, Svoboda - 3, Hrabálek, Stoklasa, Novák, Kříž, Neuer - 1.
SK Sigma: Vojtěch Frank, Pavel Kříž, Jakub Svoboda, Jiří Sláma, Lukáš Neuer, Denis Gröger, Lukáš Hrabálek, Jan Novák, Ondřej Zmrzlý, Jaromír Krása, Jiří Spáčil, Patrik Stoklasa, Radek Vinter.
Pořadí: 1. Slavia, 2. Sigma, 3. Sparta, 4. Bohemians, 5. Baník, 6. Vítkovice A, 7. Hr. Králové, 8. Vítkovice B, 9. Ml. Boleslav, 10. Příbram, 11. Sparta Brno, 12. Slovácko.