Vprvním poločase se domácí prosadili dvakrát a v obou případech to byl Michal Večeřa. Druhá část ale patřila hostům, a tak po třetí brance Večeři skončilo utkání remízou. „Byl to první zápas a z toho nejde dělat jakékoliv závěry. Chtělo by to více agresivity, přesnosti a méně taktických chyb, ale bylo vidět, že toho mají hráči plné zuby,“ všiml si trenér SK Uničov Zdeněk Strouhal.

Ten ve svém týmu přivítal několik více či méně nových tváří. „Michal Večeřa se vrací z hostování v Moravské Třebové, Libor Martinka zase ze Zábřehu. Taky je u nás mladý Garstka, který hrál v Medlově. Je rychlý, a pokud se nám ho podaří zapracovat, mohl by se v týmu udržet. Ze Sigmy k nám přišel Radek Řehák, který ale pro zranění rok nehrál,“ vyjmenoval trenér. Jeho asistentem pro nadcházející sezonu bude bývalý uničovský fotbalista Pavel Habusta, který dosud vedl tým staršího dorostu.

Uničov čeká v dalším týdnu pokračování hrubé přípravy v posilovně a tělocvičně místního gymnázia. Ve středu od 17 hodin sehraje přípravné utkání s béčkem Sigmy.

SK Uničov - Letohrad 3:3 (2:1)

Branky: 6., 20. a 51. Večeřa Michal - 42. Čada, 80. Hundák z pen., 86. Myšák. Rozhodčí: Dorušák. Diváci: 85.

SK Uničov: Uvízl (46. Levý) - R. Řehák (46. Niessner), Poštulka, Vejvoda, Vaníček - Novosad (46. Dušek), Martinka, Toman, Garstka (60. Bezecný) - Večeřa Michal, Žmolík (55. Macák). Trenér Zdeněk Strouhal.