Hosty doprovázela početná skupina fanoušků a u domácích je návštěvnost již tradicí. Účastníci, mezi kterými nechyběl ani předseda fotbalového svazu Stanislav Kaláb, viděli od první do poslední minuty zajímavé utkání, slušně vedené hráči obou mužstev.

Nakonec byli šťastnější hodolanští, kterým se podařilo jednu z vytvořených šancí proměnit na rozdíl od horeckých, kteří tak úspěšní nebyli. Výsledek 1:0 je spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Kaňkou, na jinak velmi solidním utkání okresního přeboru bylo po ukončení utkání, násilné vražení do hlavního rozhodčího hráčem hostů.

Následovala červená karta a tím i práce pro disciplinární komisi OFS Olomouc. Pořadatelsky, s ohledem na opatření ministerstva zdravotnictví, bylo utkání velmi pečlivě zajištěno od měření teploty všem návštěvníkům při vstupu do areálu, čisté a dezinfekcí vybavené WC prostory až po pestrou nabídku občerstvení.

Ozdobou byly také hlasové souboje dvou táborů fanoušků na tribunách. To vše přispělo k velmi solidní úrovni celého sportovního podniku v Hodolanech. Na taková sportovní klání se divák rád vrací.  

Stanislav Kaláb