Ta se nebude hrát v sobotu, jak bylo původně naplánováno, ale už o den dříve.

„Sokolov bude u nás na soustředění. Bylo to po vzájemné dohodě, aby oni lépe využili svůj čas,“ vysvětlil změnu termínu kouč Hanáků Zdeněk Psotka.

Výkop pátečního duelu je naplánován na 15 hodin. Olomoucký klub ale začátek ještě upřesní.

V neděli 27. února už Sigma zahájí jarní část Gambrinus ligy v Teplicích zápasem s Ústím nad Labem. V prvním domácím duelu přivítá Sigma v moravskoslezském derby ostravský Baník.

Lístky na utkání jdou do prodeje už tuto středu 16. února, a protože byl zápas vyhodnocen jako rizikový, budou se prodávat ve zpřísněném režimu.

Jeden fanoušek může nakoupit naráz maximálně pět vstupenek. Každá bude muset obsahovat jméno a příjmení s datem narození a při vstupu na stadion se musí shodovat s údajem v dokladu totožnosti.

„Předpokládáme, že o utkání bude velký zájem. Proto našim fanouškům doporučujeme, aby si zajistili lístky včas. Není vyloučeno, že v den zápasu už žádné vstupenky v prodeji nebudou,“ řekl pro oficiální klubové stránky Miroslav Skácelík, vedoucí ticketingu SK Sigma Olomouc.

Vstupenky budou k dostání v klubové prodejně Fanshop v pracovní dny od 10 do 17 hodin. V sobotu pak od 9 do 12 hodin. Lístky na krytá místa stojí 100 korun, na nekrytá 70 korun.

Se začátkem jarní části sezony čeká změna také vozíčkáře, kteří navštěvují zápasy Sigmy. Sloužit jim začne na místo dosavadní severní nová jižní tribuna. Veškeré informace spojené s přesunem lze získat na dosud fungujících kontaktech a ve Fanshopu.