V prvním poločase si vypracovaly domácí hráčky velké množství šancí, proměnily ale pouze dvě.

Ve 28. minutě otevřela skóre Mokrušová, když jí Lexová chytře prostrčila nahrávku mezi dvě obránkyně, Mokrušová ustála souboj s důraznou stoperkou, dostala se do vápna a podél vybíhající gólmanky vsítila první branku utkání.

O deset minut později se Mokrušová prosadila po pravé straně, prokličkovala obranou a zatáhla míč až do vápna, kde přesně nahrála před bránu nabíhající Móri. Ta míč prudce umístila za záda brankařky Lukášové a zvýšila na 2:0.

Ve druhém poločase se hostující dostávaly do šancí, zvlášť po levé straně, kde zatápěla Chlápková.

Hned v 52. minutě utekla celé obraně a jen díky výbornému zákroky domácí Dorotovičové neproměnila vyloženou šanci.

I domácí však o sobě dávaly vědět, a to v 60. minutě, když šla Mokrušová sama na brankářku hostí. Její střela šla těsně nad břevno.

V 62. minutě po centru Balusové střílela Lexová, výborná brankářka hostů Lukášová její střelu vyrazila stěží jen na břevno.

V 78. minutě však znovu zahrozili hosté a neúnavná Chlápková se dostala opět po levé straně až do vápna. Tentokrát se již trefila podél vybíhající Dorotovičové a snížila tak na 2:1.

Posledních deset minut se strhl boj o body, domácí si však své vítězství dokázaly pohlídat a v těžkém utkání zvítězily.

FK Nové Sady – TJ Valašské Meziříčí 2:1 (2:0)

Branky: 28.Mokrušová, 38. Móri – 78. Chlápková. Rozhodčí: Hanák – Sedláček, Balún. ŽK: Móri – Chlápková. Diváků: 50.

Nové Sady: Dorotovičová – Slaninová, Nováková, Hrabalová, Balusová, Móri, Lexová (87. Dosoudilová), Kopečková, Harenčáková, Mokrušová, Ganiecová. Trenér: Pavel Rücker.

Valašské Meziříčí: Lukášová – Skramuská, Pernická, Rýdlová, Marková, Korabečná, Chlápková, Vlčková, Pospíšilová, Krčmářová. Trenér: Martin Pavlát.

Autorka: Marcela Míšelnická