V sestavě Sigmy se objevilo duo karetních ligových hříšníků Jan Rajnoch a Jan Navrátil či Tomáš Zahradníček, ale ani áčkaři nezabránili těsné prohře.

Začátek utkání se téměř tisícovce diváků musel líbit, protože se šance střídaly na obou stranách. Ujala se ale až ta domácí ze 17. minuty, když Alois Hyčka střelou z dálky překvapil mladého Spurného v brance Sigmy.

Arma pokračovala v aktivní hře, po půlhodině hry hasil tutový brejk Rajnoch, ale o pár minut později už to bylo o dva. Jan Králík napřáhl z pravé strany a nemýlil se.

Svěřencům kouče Augustina Chromého se však povedlo do poločasu snížit a vykřesat naději. Na roh Lukáše Kalvacha si naběhl Adam Varadi – 2:1.

Ve druhé půli mohl vyrovnat Richter, ale trefil tyč. Neujala se ani tvrdá střela Texla, a tak béčko ukončilo druholiový podzim porážkou.

FK Ústí nad Labem – SK Sigma Olomouc B 2:1

Branky: 17. Hyčka, 34. Králík – 39. Varadi.

Rozhodčí: Nenadál – Ratajová, Ubias. ŽK: Martykán, Vaněk, Peterka, Miskovič – Hýbl, Rajnoch, Varadi, Navrátil, O. Ševčík. Diváků: 985.

Ústí nad Labem: Tvrdoň – M. Zeman, Zukič, L. Vaněk, Šnirc – Martykán – Hyčka, Králík (63. J. Peterka), Miskovič (82. Veverka), F. Novotný (69. Leibl) – Smola. Trenér: Petr Němec.

Sigma B: Spurný – Texl, O. Ševčík, Rajnoch, Jemelka – Zahradníček, Richter (82. Habusta), Kalvach, Hýbl (72. Hladík) – Navrátil – Varadi. Trenér: Augustin Chromý.