Sokol Tovačov – FK Brodek u Přerova 4:3 (3:0)

Černý Petr z holického turnaje putuje do Brodku u Přerova. Hráči Tovačova se totiž na závěr turnaje dočkali prvního vítězství, když porazili účastníka I.A třídy a mohou na nevýrazné výkony v základní části pomalu zapomenout. O svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0 brankami Hrdloviče, Smrčky a Nemravy. Ihned po zahájení druhé části hry snížil Bednařík, ale Otáhal dal čtvrtý gól Tovačova, což se později ukázalo jako rozhodující moment zápasu. Brodek totiž během tří minut stáhl náskok Tovačova na rozdíl jedné branky a mohlo se stát cokoliv. V další fázi zápasu však gól nepadl a Tovačov tak první vítězství na turnaji již nepustil. Branky: 17. Hrdlovič, 25. Smrčka, 33. Nemrava, 53. Otáhal – 46. Bednařík, 58. Hejč, 61. Hrbáček.

SFK Nedvězí – Slovan Černovír 1:5 (1:2)

Na závěr turnaje si Černovírští poněkud vylepšili své renomé. V boji o 11. místo převálcovali účastníka II. třídy rozdílem čtyř branek. Skóre sice otevřel ve 13. minutě Kubáček, nejlepší střelec Nedvězí na turnaji, ale otěže zápasu držel Černovír. Chudáček s Nestrojilem otočili vývoj zápasu již v prvním poločase a Novotný hattrickem v poslední čtvrthodině utkání zajistil Černovírským výrazné vítězství. Branky: 13. Kubáček – 76., 78. a 88. Novotný, 24. Chudáček, 34. Nestrojil.

FK AD Horka n.M. – 1.HFK Olomouc U19 1:3 (0:1)

Duel o devátou příčku rozhodl ve svůj prospěch domácí dorost až v závěrečné dvacetiminutovce. Vyhrál první poločas brankou Hrabce, ale Horečtí po přestávce gólem Hejtmana srovnali a plichtu drželi až do 72. minuty, kdy skóroval Benčík. Tři minuty před koncem jistil vítězství holického dorostu Vališ. Branky: 51. Hejtman – 20. Hrabec, 72. Benčík, 87. Vališ.

Sokol Velký Týnec – Sokol Olšany 3:1 (1:1)

Sedmé místo na holickém turnaji si vybojoval nováček I.B třídy Sokol Velký Týnec. Jako první měnili skóre Olšanští, kteří se ujali vedení v 17. minutě brankou Soldána, ale Velký Týnec srovnal gólem do šatny z kopačky Saitze a o vítězi se mělo rozhodnout až po přestávce. Ve druhém poločase však přišla velká chvíle kanonýra Pospíšila. Během pěti minut dvakrát rozvlnil síť za zády olšanského gólmana a s celkovým počtem deseti branek se propracoval na průběžné třetí místo ve střelecké tabulce. Branky: 65. a 70. Pospíšil, 43. Saitz – 17. Soldán.

SK Jesenec – SK Velká Bystřice 4:2 (1:0)

Podle výsledků zápasů ve skupinách byl mírným favoritem v boji o 5. místo Jesenec a svou roli nakonec splnil. Vyhrál první poločas brankou Jiřího Tichého, na vyrovnávací gól Šputy odpověděl P. Tichý a odskočení o dvě branky zařídil svou druhou trefou v utkání J. Tichý. V 78. minutě nejlepší střelec turnaje Kryl mohl svým kontaktním gólem zdramatizovat závěr duelu, ale bleskový gól Konečného potvrdil vítězství Jesence. Branky: 44. a 73. J. Tichý, 66. P. Tichý, 79. Konečný – 52. Šputa, 78. Kryl.

1.HFK Olomouc „B“ – FK Hlubočky 4:0 (1:0)

Naděje na případný zisk třetí příčky vydržela hostům z Hluboček do 55. minuty. Rezerva Holice totiž do té doby vedla jen jedna nula brankou Žondry ze čtvrté minuty. Ve zmíněné 55. minutě se však trefil Čižmár a fotbalisté Hluboček se pomalu začali smiřovat se čtvrtým místem. Poslední čtvrthodinka zápasu to jen potvrdila. V 76. minutě dal svou devátou branku na turnaji Martin Krejčí a tři minuty před koncem jen podtrhl jasné vítězství domácí rezervy Perutka. Branky: 4. Žondra, 55. Čižmar, 76. M. Krejčí, 87. Perutka.

TJ Sigma Lutín – Sokol Bohuňovice 2:1 (1:1)

Celkovým vítězem třetího ročníku zimního turnaje v Holici se stalo družstvo lutínské Sigmy. Utkání začali lépe Buhuňovice, které se v osmé minutě ujali vedení gólem Štýbnara. O dvě minuty později svým třináctým gólem na turnaji vyrovnal Bartl. O vítězi rozhodl šťastný gól Bokůvky třináct minut před závěrečným hvizdem rozhodčího. Finále však mělo pro oba týmy poněkud trpkou příchuť. V průběhu druhého poločasu se nejdříve zranil nejlepší střelec Bohuňovic na zimním turnaji Janků (podezření na zlomené žebro) a krátce po něm opustil umělý trávník nejlepší střelec Lutína Bartl s podezřením na zlomenou ruku…Branky: 10. Bartl, 77. Bokůvka – 8. Štýbnar.

Střelecká tabulka: 15 – Kryl (Velká Bystřice), 13 – Bartl (Lutín), 10 – Pospíšil (Velký Týnec), 9 - M. Krejčí (1. HFK B), 8 – Grézl, (1. HFK B), Janků (Bohuňovice), J. Hošák (Olšany), 6 – Čížek (Jesenec), 7 - J. Tichý (Jesenec), 5 – Fiala (Horka n. M.), Melichárek, Žádník (oba Hlubočky), Körner (Lutín), Kubáček (Nedvězí), 4 – Kučerňák, Vykydal (oba 1.HFK B), Fryčák (Bohuňovice), Ferenčík (Hlubočky), 3 – Žondra (1. HFK B), Rec (Lutín), Souček (Olšany), Novotný (Černovír), Hrabec (1.HFK U19), P. Tichý ml. (Jesenec), Šputa (Velká Bystřice), 2 – Kouřil, Tesař, Dohnal (všichni 1. HFK B), Zifčák (oba 1.HFK U19), Kalhous, Konečný, Koudelný (všichni Bohuňovice), Navrátil L. (Brodek), Šubrt (Černovír), Frýdek, Krbeček (oba Hlubočky), Bundil (Horka n. M.), Klicpera, (Jesenec), Prucek (Lutín), Klicpera (Nedvězí), Smrčka (Tovačov), Jurenka, Macenauer (Velký Týnec), Saitz (Velký Týnec), Konečný (Jesenec), Hejtman (Horka n.M.), Čižmár (1.HFK B), Štýbnar (Bohuňovice), 1 – Dlabal, Koutek, T. Krejčí, Rockwood, Smékal, Zmeškal, Perutka (všichni 1. HFK B), Bargl, Blaťák, Hapal, Jíša, Svozil (všichni 1. HFK U19), Beneš, Diviš, Opletal, Peka, Ťuka, Veselský, Volek (všichni Bohuňovice), Hejč, Jedelský, Petráš, Pola, Šustek, Švára (všichni Brodek), Brož, Kuba, Láner, Petrů, Pučálka (všichni Černovír), Korec, Najman, Stloukal (všichni Hlubočky), Huf, Šůstek (oba Horka n. M.), Staněk, Šmíd, Ullmann (všichni Jesenec), Huňka, Gallik, Pokorný, Sobota (všichni Lutín), Horák, Chmela, Mareš, Skoupil, Zbořil (všichni Nedvězí), L. Hošák, Mráček, Polák, A. Pospíšil (všichni Olšany), Březina, Otáhal, Skřička (všichni Tovačov), Běhal, Jedlička, Pluháček, Poledna, (všichni Velká Bystřice), Chudáček Černovír), Nestrojil (Černovír), Benčík (1HFK U19), Vališ (1HFK U19), Soldán (Olšany), Erenberger, Hynek, Jabůrek (Velký Týnec), Bokůvka (Lutín).

Konečné pořadí turnaje: 1. TJ Sigma Lutín, 2. Sokol Bohuňovice, 3. 1.HFK Olomouc B, 4. FK Hlubočky, 5. SK Jesenec, 6. SK Velká Bystřice, 7. Sokol Velký Týnec, 8. Sokol Olšany, 9. 1.HFK Olomouc U19, 10. FK Autodemont Horka nad Moravou, 11. Slovan Černovír, 12. SFK Nedvězí, 13. Sokol Tovačov, 14. FK Brodek u Přerova.

Individuální ceny: Nejlepší střelec Pavel Kryl (SK Velká Bystřice) – 15 branek, nejlepší brankář turnaje Jiří Kolář (FK Hlubočky), nejlepší hráč Aleš Fryčák (Sokol Bohuňovice), Osobnost turnaje Josef Svozil (Sokol Olšany), Nejstarší hráč turnaje Vlastimil Mačák (Sigma Lutín) – 58 let. (bin)