Po poločase hotovo. Uničov udělal důležitý krok k celkovému prvenství

V Petřkovicích lídr tabulky prohrál rozdílem třídy 0:4. Stejným poměrem svému soupeři tuto porážku oplatil v nedělním souboji. Tři branky stihl dát v prvním poločase a pojistku přidal ve druhém.

14.5.2017

Uničov (v modrém). Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miloslav Fuk­sa

Největší konkurent v boji o první místo v MSFL Sigma Olomouc B prohrála v Líšni 2:0 a Uničov tak má na svého příštího soupeře osmibodový náskok.
Utkání nepřineslo mnoho šancí. Jednalo se o boj ve středu hřiště. V 15. minutě Vasiljev z levé strany našel přihrávkou na hranici šestnáctky Krče, který nekompromisně střelou pod břevno otevřel skóre. Ve 33. minutě zvýšil náskok po přihrávce Komendy Vasiljev, který uspěl tváří v tvář brankáři.

O chvíli později se přízemní střelou zpoza vápna na bližší tyč prosadil Binar a bylo to již o tři branky. Všechno završil ve druhé půli Nuc, který dostal přihrávku od Krče před prázdnou bránu a stanovil konečné skóre 4:0.

„Chtěli jsme soupeři vrátit tu porážku z jejich hřiště. Hráli jsme dobrý kombinační fotbal, kde nedocházelo moc k nákopům a dostávali jsme míče na kraj na Vasiljeva," zhodnotil utkání trenér Uničova Balcárek.

„Na Sigmu se připravujeme jako na ostatní zápasy, hrajeme doma a chceme vyhrát," uzavřel před středečním šlágrem a hanáckým derby, které začíná v 17 hodin, domácí kouč.

SK Uničov – FC Odra Petřkovice 4:0 (3:0)

Branky: 15. Krč, 33. Vasiljev, 37. Binar, 67. Nuc. Rozhodčí: Machač – Nováček, Petr. ŽK: Václavík, Baranek. Diváci: 208.
Uničov: Uvízl – Koutek, Vejvoda, Swiech, Juřátek (66. Rajnoha) – Kasal (59. Purzitidis), Binar, Nuc, T. Vasiljev – Komenda (56. Dostál), Krč. Trenér: Jiří Balcárek.
Petřkovice: Buček – Hrdlička, Staněk, Špavelko Švancer – Drozd, Levčík, Malý, Baranek, Polášek (46. Václavík) – Halaška (46. Ptáček). Trenér: Roman Hulva.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Řidič se po dálnici řítil v protisměru. Skončil na psychiatrii

Velmi nebezpečnou situaci zažili řidiči na dálnici z Mohelnice do Olomouce.

Pitbul kousnul návštěvnici baru do obličeje

Do fakultní nemocnice odvezla záchranka mladou ženu, kterou v jednom z přerovských barů pokousal pitbulteriér její známé.

Dvě dívky se zranily při těžké srážce fordu se seatem

FOTO Z MÍSTA / Dvě mladé ženy skončily v péči lékařů po vážné nehodě fordu, který dostal smyk a vletěl do protijedoucího seatu.