Úřadující mistr RK Kafki vykročil v nejvyšší soutěži, pojmenované stejně jako loni po hlavním partnerovi, za obhajobou titulu výhrou 8:2 nad Levotilem. První z nováčků, Citadela (dříve FC Alcatraz) držel s vysoce favorizovaným Kovo Dřevem krok, aby po velice solidním výkonu nakonec přece jen padl 4:7. To druhý nováček, Arx Olomouc, má hned na začátku první tři body, když sestava domácího velkobystřického Hurikánu se nestihla včas probudit ze zimního spánku, aby se dokázala sejít na hřišti.

Podrobné výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz

Sokol Čechovice - Sokol Určice
KP: Medlov se trápil, záchranářský duel pro Bohuňovice, Dolany daly pět gólů

1. SMĚTAL SILACK LIGA 2024

1.kolo: KOVO DŘEVO - CITADELA 7:4, UNITED PLAYERS - SK VÉSKA 1:10, FC CHELSEA OLOMOUC - RAPTORS TEAM 4:4, FC SKUNK - GALATASARAY 4:3, HURIKÁN VB - ARX OLOMOUC 0:5 kont., RK KAFKI - FC LEVOTIL 8:2

1. SK VÉSKA 1 10:1 3

2. RK KAFKI 1 8:2 3

3. ARX OLOMOUC 1 5:0 3

4. KOVO DŘEVO 1 7:4 3

5. FC SKUNK 1 4:3 3

6. FC CHELSEA OLOMOUC 1 4:4 1

7. RAPTORS TEAM 1 4:4 1

8. GALATASARAY 1 3:4 0

9. CITADELA 1 4:7 0

10. HURIKÁN VB 1 0:5 0

11. FC LEVOTIL 1 2:8 0

12. UNITED PLAYERS 1 1:10 0

2.A GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA LIGA 2024

1.kolo: SOKOL KŘELOV B - FC CHOŘELICE 2:9, SPORTBAR SIGMA - FC LUBĚNICE 4:8, INTER ŠTERNBERK - FC FIASCO 10:1, FK BOHUSLAVICE A - SOKOL MEZICE 1:3, FC HROŠÍ STAVBY - FC JULISKA RATAJE 6:1, LAZCE UNITED - SOKOLKA HORKA A 6:0

1. INTER ŠTERNBERK 1 10:1 3

2. FC CHOŘELICE 1 9:2 3

3. LAZCE UNITED 1 6:0 3

4. FC HROŠÍ STAVBY 1 6:1 3

5. FC LUBĚNICE 1 8:4 3

6. SOKOL MEZICE 1 3:1 3

7. FK BOHUSLAVICE A 1 1:3 0

8. SPORTBAR SIGMA 1 4:8 0

9. FC JULISKA RATAJE 1 1:6 0

10. SOKOLKA HORKA A 1 0:6 0

11. SOKOL KŘELOV B 1 2:9 0

12. FC FIASCO 1 1:10 0

Fotbalové střípky David Kobylíka
Střípky D. Kobylíka: Jediným pozitivem na Sigmě je záchrana. Chytil je skvělý

2.B GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA LIGA 2024

1.kolo: FC CREDITAS - ATLETICO BYSTROVANY 4:3, SOKOL DUBANY - HAJDUK OLOMOUC 4:4, COUNTRY GARDEN - FKLIDU 3:3, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - ZELENÉ BALET 7:0, KAMERUN - META POHOŘANY 4:6, SK MRSKLESY - NEW PARK 5:6

1. 1.FC PIVNÍ BALET 99 1 7:0 3

2. META POHOŘANY 1 6:4 3

3. NEW PARK 1 6:5 3

4. FC CREDITAS 1 4:3 3

5. HAJDUK OLOMOUC 1 4:4 1

6. SOKOL DUBANY 1 4:4 1

7. COUNTRY GARDEN 1 3:3 1

8. FKLIDU 1 3:3 1

9. SK MRSKLESY 1 5:6 0

10. ATLETICO BYSTROVANY 1 3:4 0

11. KAMERUN 1 4:6 0

12. ZELENÉ BALET 1 0:7 0

3.A TESCO SW LIGA

1.kolo: FC NASA - FC PEKLO NOVÁ VES 0:5, MK DLOUHÁ LOUČKA - MK CHUDOBÍN 2:4, FC TIGERS - AC KARASOV 5:3, SK NÁKLO - FK ROZVADOVICE 10:2, BULLDOGS PŇOVICE - KZT ŠTĚPÁNOV 2:7, ŽEROTÍN - SK PROFIT NOVÁ VES 3:2

2.kolo: MK CHUDOBÍN - ŽEROTÍN 3:1, FK ROZVADOVICE - MK DLOUHÁ LOUČKA 2:4, KZT ŠTĚPÁNOV - FC TIGERS 2:1, SK PROFIT NOVÁ VES - FC NASA 2:3, AC KARASOV - SK NÁKLO 1:7, DŘEVÁCI PŇOVICE - BULLDOGS PŇOVICE 11:2

1. SK NÁKLO 2 17:3 6

2. KZT ŠTĚPÁNOV 2 9:3 6

3. MK CHUDOBÍN 2 7:3 6

4. DŘEVÁCI PŇOVICE 1 11:2 3

5. FC PEKLO NOVÁ VES 1 5:0 3

6. FC TIGERS 2 6:5 3

7. MK DLOUHÁ LOUČKA 2 6:6 3

8. ŽEROTÍN 2 4:5 3

9. FC NASA 2 3:7 3

10. SK PROFIT NOVÁ VES 2 4:6 0

11. AC KARASOV 2 4:12 0

12. FK ROZVADOVICE 2 4:14 0

13. BULLDOGS PŇOVICE 2 4:18 0

Jiskra Rýmařov - FK Šternberk
Šternberk se dočkal první jarní výhry. Rýmařovu dal čtverku

3.B TESCO SW LIGA

1.kolo: FC BROKY - ARSENAL LOUČANY 3:3, SOKOL SKRBEŇ - SEDLISKO 4:3, SOKOLKA HORKA B - DARKSIDE 14:2, MK NÁMĚŠŤ - FK BŘUCHOTÍN 3:3, FC KŘÍDLA - FT OSTŘÍŽI 8:1, FC 1970 BUBENÍK - CHALAPEŇOS 0:2

2.kolo: FOTŘI - SOKOL SKRBEŇ 3:4, ARSENAL LOUČANY - SOKOLKA HORKA B 7:4, CHALAPEŇOS - FC BROKY 7:3, FK BŘUCHOTÍN - FC KŘÍDLA 3:2, FT OSTŘÍŽI - FC 1970 BUBENÍK 2:4, SEDLISKO - MK NÁMĚŠŤ 3:1

1. CHALAPEŇOS 2 9:3 6

2. SOKOL SKRBEŇ 2 8:6 6

3. ARSENAL LOUČANY 2 10:7 4

4. FK BŘUCHOTÍN 2 6:5 4

5. SOKOLKA HORKA B 2 18:9 3

6. FC KŘÍDLA 2 10:4 3

7. SEDLISKO 2 6:5 3

8. FC 1970 BUBENÍK 2 4:4 3

9. MK NÁMĚŠŤ 2 4:6 1

10. FC BROKY 2 6:10 1

11. FOTŘI 1 3:4 0

12. FT OSTŘÍŽI 2 3:12 0

13. DARKSIDE 1 2:14 0

3.C TESCO SW LIGA

1.kolo: ROTOR LBT - MK JÍVOVÁ 1:4, REAL STARS - SK DORESPO LOŠOV 2:4, RODO LEGENDY - SECOND WAVE 3:5, FK KRČMAŇ 97 - BÍLÁ PUMA 2:8, GEOBOYS - SK KOPEČEK 3:0, MFK SUCHONICE - ZLEJ SE(N) 4:4

2.kolo: FC ZRTV LOKO - RODO LEGENDY 3:7, BÍLÁ PUMA - MFK SUCHONICE 5:4, SECOND WAVE - ROTOR LBT 6:4, MK JÍVOVÁ - GEOBOYS 2:2, SK KOPEČEK - REAL STARS 4:1, SK DORESPO LOŠOV - FK KRČMAŇ 97 5:0 kont.

1. BÍLÁ PUMA 2 13:6 6

2. SK DORESPO LOŠOV 2 9:2 6

3. SECOND WAVE 2 11:7 6

4. MK JÍVOVÁ 2 6:3 4

5. GEOBOYS 2 5:2 4

6. RODO LEGENDY 2 10:8 3

7. SK KOPEČEK 2 4:4 3

8. ZLEJ SE(N) 1 4:4 1

9. MFK SUCHONICE 2 8:9 1

10. FC ZRTV LOKO 1 3:7 0

11. ROTOR LBT 2 5:10 0

12. REAL STARS 2 3:8 0

13. FK KRČMAŇ 97 2 2:13 0

4.A ADAM ŠIMONÍK REALITY LIGA

1.kolo: FC TABEC OLOMOUC - AJAX PIVODAM 6:5, F1 - KMK BŘEZOVÉ 7:4, KONÍK LITOVEL - BULDOG UNČOVICE 0:3, ZÁKLADNA HNOYLAND - FC ŠTOK 8:0, DYNAMO BYSTROVANY - OLD BOYS UNITED 5:4, FK BOHUSLAVICE C - FK BOHUSLAVICE B 1:5, 1.FC SKRBEŇ - DRACI Z ALCATRAZU 5:2

2.kolo: DRACI Z ALCATRAZU - DYNAMO BYSTROVANY 0:4, FC TABEC OLOMOUC - 1.FC SKRBEŇ 6:2, AJAX PIVODAM - FK BOHUSLAVICE B 2:9, FC ŠTOK - KONÍK LITOVEL 6:2, BULDOG UNČOVICE - F1 4:2, OLD BOYS UNITED - ZÁKLADNA HNOYLAND 13:0, KMK BŘEZOVÉ - FK BOHUSLAVICE C 15:0

1. FK BOHUSLAVICE B 2 14:3 6

2. FC TABEC OLOMOUC 2 11:2 6

3. DYNAMO BYSTROVANY 2 9:4 6

4. BULDOG UNČOVICE 2 7:2 6

5. KMK BŘEZOVÉ 2 19:7 3

6. OLD BOYS UNITED 2 17:5 3

7. F1 2 9:8 3

8. 1.FC SKRBEŇ 2 7:8 3

9. FC ŠTOK 2 6:10 3

10. ZÁKLADNA HNOYLAND 2 8:13 3

11. KONÍK LITOVEL 2 2:9 0

12. DRACI Z ALCATRAZU 2 2:9 0

13. AJAX PIVODAM 2 2:14 0

14. FK BOHUSLAVICE C 2 1:20 0

4.B ADAM ŠIMONÍK REALITY LIGA

1.kolo: CR OLOMOUC - ROKO SAMOTIŠKY 2:4, MLHA TEAM - ODRA 5:3, TOPMONT BUKOVANY - MLADÝ PUŠKY 6:5, LEGENDÁRIO - RAKETY JAK PIZZA 4:6, FC BUBLÁKOV - 1.FC ČERNOVÍR 2:2, ERENA OLOMOUC - FC BASTILA 4:1, BARBAR - FC REDBULÁCI

2.kolo: FC REDBULÁCI - FC BUBLÁKOV 6:1, CR OLOMOUC - BARBAR 3:5, RAKETY JAK PIZZA - ERENA OLOMOUC 2:2, FC BASTILA - MLHA TEAM 2:2, ODRA - TOPMONT BUKOVANY 0:5, ROKO SAMOTIŠKY - MLADÝ PUŠKY 3:4, 1.FC ČERNOVÍR - LEGENDÁRIO 2:9

1. TOPMONT BUKOVANY 2 11:5 6

2. BARBAR 2 10:5 6

3. ERENA OLOMOUC 2 6:3 4

4. RAKETY JAK PIZZA 2 8:6 4

5. MLHA TEAM 2 7:5 4

6. LEGENDÁRIO 2 13:8 3

7. FC REDBULÁCI 2 8:6 3

8. ROKO SAMOTIŠKY 2 7:6 3

9. MLADÝ PUŠKY 2 9:9 3

10. FC BASTILA 2 3:6 1

11. FC BUBLÁKOV 2 3:8 1

12. 1.FC ČERNOVÍR 2 4:11 1

13. CR OLOMOUC 2 5:9 0

14. ODRA 2 3:10 0

Text: Malý fotbal Olomouc