Olomoucké ženy zmobilizovaly všechny síly a do posledního kola nastoupily v nejsilnější sestavě.

Plnou polovinu ligových bodů získaly běžkyně na tratích 400 až 3000 metrů v čele s Kamínkovou, která zvítězila v bězích na 1500 a 3000 m. Dařilo se i mladým běžkyním Nerudové, Vašínové, Přidalové, Ivanové, Klímové a Řečinské.

Durčáková v hodu oštěpem výkonem 49,05m vytvořilo nový český rekord v kateg. staršího žactvaHned první disciplína hod oštěpem přinesl velké překvapení v podobě nového českého rekordu. Durčáková předvedla vítězný hod o délce 49,05 m, který znamenal nový český rekord v kategorii staršího žactva. Dobře jí doplňovala Inochovská, která hodem 40,11 m obsadila třetí místo.

Na druhé místo dosáhla štafeta na 4× 100 m ve složení Zlatníková, Kučerová, Galanská a Řečínská.

Na pomyslnou bronzovou příčku vystoupila Kučerová v dálce (563 cm), Plachá ve vrhu koulí (11,63 m) a Táborská v hodu kladivem (44,58 m). Pochvalu zaslouží všechny olomoucké atletky bodující na dalších místech. Mimo Olomouce do baráže postupuje Loko Břeclav.