Skóre 1:1 v poločasové přestávce napovídalo, že v Hněvotíně bude k vidění drama, jenže ve druhém poločase domácí Olomouc nasázela sedm branek a přejela Ostravu 8:2. K velmi atypickému úkazu došlo v brankovišti Baníku, kde se vystřídali hned čtyři hráči. Hattrickem se na výhře Mocných kačerů podílel Michal Galus, jeho jmenovec Martin Galus na druhé straně zase nedohrál pro červenou kartu.

Městské derby mezi 1. FC Viktorie Přerov (v bílém) a FK Kozlovice (1:5).
Podívejte se: Statistiky divize E: Fotbal v kraji táhne, kdo je zlý muž?

Mighty Ducks tak ztratili v sedmi kolech body pouze jednou a po sedmi kolech vévodí tabulce, kde zůstanou také přes zimní přestávku, protože tímto kolem podzimní část Superligy skončila. Olomouc má na druhé Vikings Brno náskok pěti bodů. Kolotoč Superligy se znovu rozjede na konci března.

Olomouc Mighty Ducks – MF Baník Ostrava 8:2 (1:1)

Branky a nahrávky: 27. Šuba, 31. Buček (Omelka), 43. Mi. Galus, 45. Mi. Galus, 50. Mirvald, 51. Mi. Galus (Kaďorek), 53. Pazdera, 58. Omelka (Kaďorek) – 8. Bělíček (Váňa), 48. Bělíček (Klíma). Rozhodčí: Sýkora – Perutka. ŽK: Látal (Olomouc). ČK: 26. Ma. Galus (Ostrava).

Mistře malého fotbalu Olomouc Kovo Dřevo. horní řada zleva: Jiří Punčochář, Michal Skopalík, Jiří Srovnal, Antonín Vánský, Jakub Krčál, Jakub Krejčí. dolní řada zleva: Radovan Svák, Vojtěch Pazdera, Pavel Kryl, Vladimír Mačák, Jiří Šulc
Malý fotbal Olomouc: Kovo Dřevo převzalo pohár. V posledním kole boje o postup