Na předkolo MOL Cupu se znovu těší také Olešnice u Bouzova. Rozhodlo o tom její šťastné penaltové vítězství nad Lipníkem nad Bečvou.

„Je to zpestření pro nás i pro olešnické a bouzovské fanoušky, protože kdo by před pěti lety čekal, že se tam něco takového bude hrát. I když nám to zkrátilo přípravu, užívejme si to,“ nabádal trenér Ladislav Gallo po triumfu na Nových Sadech.

Tehdy ještě jeho svěřenci netušili, že právě na místní celek narazí začátkem srpna.

„Doufám, že chytneme nějakého zvučného soupeře a že to nebude opět Šumperk, aby byla nějaká změna. Hlavně ať jsme všichni zdraví a pak budeme mít šanci,“ prohlásil kapitán Radek Zapletal.

Jeho tým se proti Novým Sadům pokusí postarat o překvapení, loni souboj s divizním Šumperkem dotáhl až do penaltové loterie. Letos už Olešnice půjde do pohárové bitvy coby účastník I. A třídy.

Všechovice vyzvou Hranice

A co další zajímavé souboje pohárového předkola? Šampioni krajského přeboru z Všechovic se mohou těšit na pikantní derby proti Hranicím.

HFK Olomouc přivítá Vyškov, Přerov bude hostit Otrokovice, do Šumperku dorazí Kroměříž. Kozlovice se představí na stadionu ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Los předkola MOL Cupu (3. srpna):

Olešnice u Bouzova - Nové Sady

Všechovice - Hranice

Šumperk - Kroměříž

Přerov - Otrkovice

Frenštát pod Radhoštěm - Kozlovice

HFK Olomouc - Vyškov