Hrálo se na výborném terénu, který svědčil dobrému fotbalu. A byl to typický zápas, jak se říká, dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase hrála Olomouc dobře. Škoda že útočníci Hubník s Petrem nejsou sehraní, protože mohli dvě akce dohrát mnohem lépe. A pak Sigma mohla vést po poločase více než 1:0.

Po přestávce ale Olomouc přestala hrát. Bohemka dobře kombinovala, předváděla přesně to, co měli domácí. Hned od začátku druhého poločasu, po břevně Ordoše, si domácí koledovali o gól. A ten nakonec přišel. Každopádně pro Olomouc je škoda, že nevyhrála takový zápas.

Jestli měl trenér Pulpit jinak nebo dříve střídat? To je těžké říct. Já nejsem s tím mužstvem, takže nevím, jak na tom jsou hráči, které měl na lavičce. Ale potom v závěru za stavu 1:1, to už je hodně těžké. Najednou máte strach o výsledek.

Ovšem ve druhém poločase měli hosté střed hřiště. Rossimu se nedařilo, Sigma měla v záloze dva defenzivní hráče. Povedený byl jen první poločas. Poprvé od začátku nastoupil útočník Petr. Mně se líbil. Hrál dobře. Ale byl to jeho první zápas, na který se těšil, takže byl uvolněný.

Petr teď bude muset začít prokazovat, že na to má, a to může být těžší. V Opavě mám podobného útočníka, stejně starého Kozáka. Když se takovým hráčům povede začátek, to ještě nic neznamená. Obtížnější pro ně je potvrzovat, že na to mají.