Utkání se mi líbilo, i když bylo svázané taktikou. Branky nepadly, takže lidé si asi nepřišli na své, ale nebyl to špatný fotbal. Olomouc hrála dobře v tom smyslu, že nepustila Spartu do žádné šance. Skvěle bránila, dopředu toho neměla moc.

Onofrej měl vyloženou šanci, kdyby dal, tak by byl fotbal úplně jiný a určitě lepší. Sparta by to musela otevřít, ale Pražané mě zklamali. Po té, co psali v novinách, jakou mají formu, tak přijeli, jakoby jim ten bod stačil.

Trenér Pulpit zvolil dobré rozestavení se dvěma štítovými záložníky, které eliminovalo sparťanskou hru ve středu pole. Akorát byl vpředu Hubník příliš sám a taktika byla na úkor útočné fáze. Když šel balon dopředu, tak tam byl osamocený a hned u něj byli dva tři hráči, takže se moc neprosadil.

Podpora ostatních mi tam chyběla, ale to bylo asi dáno taktikou trenéra. Chtěli hrát zezadu, otevřít to se Spartou by bylo riziko. Po taktické stránce to byl suprový výkon celého mužstva.

Každý bod se Spartou je dobrý, a to pro všechny týmy. Pro Olomouc, která má těžký los, určitě. I když je to doma do tabulky pravdy minus dva. Za mých časů hrála Sigma doma se Spartou ofenzivněji, ale to je už jiný mančaft. Hraje se tady jiný fotbal než dřív.

Byl jsem překvapený, že nehrál Randa. Heidenreich odehrál celkově dobrý zápas. Měl tam jedno zaváhání, kdy u lajny kolem něj prošel až do vápna, tuším, Slepička. Ale to je tím, že je ještě mladý. Jinak postavu má výbornou, když bude hrát pravidelně, může z něj být dobrý hráč.