V první lize názorně předvedl úřadující mistr Kovo Dřevo nováčkovi z Velké Bystřice, jak to vypadá v nejvyšší soutěži a uštědřil mu debakl 10:1. Další dva nováčci bojovali statečněji, no i oni odešli z premiéry v první lize poraženi. FC Luběnice prohráli 1:4 na hřišti Galatasaray, Raptors podlehli 0:4 zkušeným Kafkám.

Podrobné výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na nových stránkách webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz

1.liga

1.kolo: FC CHELSEA OLOMOUC - SK VÉSKA 6:1, RAPTORS TEAM - RK KAFKI 0:4, UNITED PLAYERS - SOKOL POHOŘANY 2:1, KOVO DŘEVO - HURIKÁN VB 10:1, FC SKUNK - FC LEVOTIL 3:2, GALATASARAY - FC LUBĚNICE 4:1

1. KOVO DŘEVO 1 10:1 3

2. FC CHELSEA OLOMOUC 1 6:1 3

3. RK KAFKI 1 4:0 3

4. GALATASARAY 1 4:1 3

5. FC SKUNK 1 3:2 3

6. UNITED PLAYERS 1 2:1 3

7. FC LEVOTIL 1 2:3 0

8. SOKOL POHOŘANY 1 1:2 0

9. FC LUBĚNICE 1 1:4 0

10. RAPTORS TEAM 1 0:4 0

11. SK VÉSKA 1 1:6 0

12. HURIKÁN VB 1 1:10 0

2.liga A

1.kolo: ARX OLOMOUC - BÍLÁ PUMA 3:2, FC CHOŘELICE - CHALAPEŇOS 6:2, SOKOLKA HORKA A - FC ALCATRAZ 8:3, SOKOL KŘELOV B - INTER ŠTERNBERK 3:3, NEW PARK - RESTOMA ŠTĚPÁNOV 4:8, FKLIDU - SK NÁKLO 2:3

1. SOKOLKA HORKA A 1 8:3 3

2. RESTOMA ŠTĚPÁNOV 1 8:4 3

3. FC CHOŘELICE 1 6:2 3

4. ARX OLOMOUC 1 3:2 3

5. SK NÁKLO 1 3:2 3

6. SOKOL KŘELOV B 1 3:3 1

7. INTER ŠTERNBERK 1 3:3 1

8. FKLIDU 1 2:3 0

9. BÍLÁ PUMA 1 2:3 0

10. NEW PARK 1 4:8 0

11. CHALAPEŇOS 1 2:6 0

12. FC ALCATRAZ 1 3:8 0

2.liga B

1.kolo: LAZCE UNITED - META POHOŘANY 3:4, KAMERUN - FC HROŠÍ STAVBY 2:3, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - SECOND WAVE 6:6, COUNTRY GARDEN - SPORTBAR SIGMA 7:3, FC KŘÍDLA - SK MRSKLESY 6:8, HAJDUK OLOMOUC - SOKOL DUBANY 11:3

1. HAJDUK OLOMOUC 1 11:3 3

2. COUNTRY GARDEN 1 7:3 3

3. SK MRSKLESY 1 8:6 3

4. META POHOŘANY 1 4:3 3

5. FC HROŠÍ STAVBY 1 3:2 3

6. 1.FC PIVNÍ BALET 99 1 6:6 1

7. SECOND WAVE 1 6:6 1

8. LAZCE UNITED 1 3:4 0

9. KAMERUN 1 2:3 0

10. FC KŘÍDLA 1 6:8 0

11. SPORTBAR SIGMA 1 3:7 0

12. SOKOL DUBANY 1 3:11 0

3.liga A

13.kolo: MK DLOUHÁ LOUČKA - SK PROFIT NOVÁ VES 1:3, KONÍK LITOVEL - FC PEKLO NOVÁ VES 7:3, FK BOHUSLAVICE A - BULLDOGS PŇOVICE 8:4, BULDOG UNČOVICE - DŘEVÁCI PŇOVICE 4:4, KZT ŠTĚPÁNOV - FC NASA 1:3, SOKOL MEZICE - MK NÁMĚŠŤ 3:5

1.kolo: AC KARASOV - SOKOL MEZICE 2:6, MK NÁMĚŠŤ - KZT ŠTĚPÁNOV 6:2, BULLDOGS PŇOVICE - MK DLOUHÁ LOUČKA 2:13, FC NASA - BULDOG UNČOVICE 6:1, SK PROFIT NOVÁ VES - KONÍK LITOVEL 1:4, DŘEVÁCI PŇOVICE - FK BOHUSLAVICE A 5:3

1. KONÍK LITOVEL 2 11:4 6

2. FC NASA 2 9:2 6

3. MK NÁMĚŠŤ 2 11:5 6

4. DŘEVÁCI PŇOVICE 2 9:7 4

5. MK DLOUHÁ LOUČKA 2 14:5 3

6. FK BOHUSLAVICE A 2 11:9 3

7. SOKOL MEZICE 2 9:7 3

8. SK PROFIT NOVÁ VES 2 4:5 3

9. BULDOG UNČOVICE 2 5:10 1

10. FC PEKLO NOVÁ VES 1 3:7 0

11. AC KARASOV 1 2:6 0

12. KZT ŠTĚPÁNOV 2 3:9 0

13. BULLDOGS PŇOVICE 2 6:21 0

3.liga B

13.kolo: SOKOL SKRBEŇ - 1.FT OST 7:4, BUFF-BELT - ZELENÉ BALET 6:4, GEOBOYS - FC JULISKA RATAJE 4:11, RODO LEGENDY - REAL STARS 11:1, SEDLISKO - DYNAMO BYSTROVANY 7:1, ROKO SAMOTIŠKY - FC 1970 BUBENÍK 4:4

1.kolo: ZELENÉ BALET - ROKO SAMOTIŠKY 9:1, FC 1970 BUBENÍK - RODO LEGENDY 4:6, DYNAMO BYSTROVANY - SOKOL SKRBEŇ 1:4, FC JULISKA RATAJE - BUFF-BELT 2:5, SOKOLKA HORKA B - GEOBOYS 5:6, REAL STARS - SEDLISKO 3:8

1. RODO LEGENDY 2 17:5 6

2. SEDLISKO 2 15:4 6

3. SOKOL SKRBEŇ 2 11:5 6

4. BUFF-BELT 2 11:6 6

5. ZELENÉ BALET 2 13:7 3

6. FC JULISKA RATAJE 2 13:9 3

7. GEOBOYS 2 10:16 3

8. FC 1970 BUBENÍK 2 8:10 1

9. ROKO SAMOTIŠKY 2 5:13 1

10. SOKOLKA HORKA B 1 5:6 0

11. 1.FT OST 1 4:7 0

12. DYNAMO BYSTROVANY 2 2:11 0

13. REAL STARS 2 4:19 0

3.liga C

13.kolo: FC ZRTV LOKO - F1 5:7, FC BASTILA - MFK SUCHONICE 4:9, FC CREDITAS - FC FIASCO 2:2, ATLETICO BYSTROVANY - FC BROKY 5:1, MK JÍVOVÁ - FK KRČMAŇ 97 4:1, FK BŘUCHOTÍN - SK DORESPO LOŠOV 2:2

1.kolo: ELEKTRO OTÁHAL B - ATLETICO BYSTROVANY 1:7, F1 - MK JÍVOVÁ 5:3, FC BROKY - FC ZRTV LOKO 5:2, SK DORESPO LOŠOV - FC BASTILA 12:7, FK KRČMAŇ 97 - FC CREDITAS 1:8, FC FIASCO - FK BŘUCHOTÍN odloženo

1. ATLETICO BYSTROVANY 2 12:2 6

2. F1 2 12:8 6

3. FC CREDITAS 2 10:3 4

4. SK DORESPO LOŠOV 2 14:9 4

5. MFK SUCHONICE 1 9:4 3

6. MK JÍVOVÁ 2 7:6 3

7. FC BROKY 2 6:7 3

8. FC FIASCO 1 2:2 1

9. FK BŘUCHOTÍN 1 2:2 1

10. FC ZRTV LOKO 2 7:12 0

11. ELEKTRO OTÁHAL B 1 1:7 0

12. FC BASTILA 2 11:21 0

13. FK KRČMAŇ 97 2 2:12 0

4.liga A

1.kolo: ARSENAL LOUČANY - FK ROZVADOVICE 7:0, MK CHUDOBÍN - FC BUBLÁKOV 4:2, 1.FC ČERNOVÍR - ZLEJ SE(N) 3:6, KMK BŘEZOVÉ - 1.FC SKRBEŇ 7:2, FC ŠTOK - FK BOHUSLAVICE B 0:7, LEGENDÁRIO - DARKSIDE odloženo

1. ARSENAL LOUČANY 1 7:0 3

2. FK BOHUSLAVICE B 1 7:0 3

3. KMK BŘEZOVÉ 1 7:2 3

4. ZLEJ SE(N) 1 6:3 3

5. MK CHUDOBÍN 1 4:2 3

6. LEGENDÁRIO 0 0:0 0

7. DARKSIDE 0 0:0 0

8. FC BUBLÁKOV 1 2:4 0

9. 1.FC ČERNOVÍR 1 3:6 0

10. 1.FC SKRBEŇ 1 2:7 0

11. FC ŠTOK 1 0:7 0

12. FK ROZVADOVICE 1 0:7 0

4.liga B

1.kolo: ŽEROTÍN - SK KOPEČEK 4:0, ODRA - TOPMONT BUKOVANY 2:7, FC TIGERS - FOTŘI 1:1, AJAX PIVODAM - MLHA TEAM 0:5, ROTOR LBT - ERENA OLOMOUC 4:3, ZÁKLADNA HNOYLAND - BARBAR 6:1

1. TOPMONT BUKOVANY 1 7:2 3

2. ZÁKLADNA HNOYLAND 1 6:1 3

3. MLHA TEAM 1 5:0 3

4. ŽEROTÍN 1 4:0 3

5. ROTOR LBT 1 4:3 3

6. FC TIGERS 1 1:1 1

7. FOTŘI 1 1:1 1

8. ERENA OLOMOUC 1 3:4 0

9. SK KOPEČEK 1 0:4 0

10. ODRA 1 2:7 0

11. BARBAR 1 1:6 0

12. AJAX PIVODAM 1 0:5 0