Průběh utkání ukázal kvalitní výkony obou družstev a rovnocenný boj o přední místa v tabulce.

Pro Novosadské začalo utkání víc než dobře, hned ve třetí minutě utekla po levé straně Marková, rychlou kličkou se dostala do vápna a přesnou trefou na zadní tyč otevřela skóre zápasu – 0:1.

V 15. minutě mohla zvýšit Mokrušová, když utekla domácí obraně a šla sama na Aujeskou, ta však pohotově vyběhla Mokrušové pod nohy a gólu zabránila.

Domácí se ale z tlaku hostí rychle oklepaly a svými rychlými brejky začaly dobývat novosadskou branku. Nejdříve mířily několikrát vedle, ale ve 25. minutě se již Horáčková nemýlila a střelou z levé strany na přední tyč prostřelila Opletalovou. Do poločasové přestávky se již stav nezměnil, obě družstva shodně nastřelila jen břevna.

Druhý poločas přinesl opět rychlý a důrazný fotbal, snaha zvrátit stav byla na obou stranách znát, hra se přitvrdila a docházelo k častým faulům.

Přesto se podruhé perfektně prosadila Marková, která se v 53. minutě protáhla mezi obránkyněmi do šestnáctky a nekompromisní střelou otočila stav utkání na 2:1 pro Nové Sady.

Domácí si svým tlakem vypracovaly několik šancí na zvrácení výsledku, ale jejich nepřesné zakončení jim tyto naděje vzalo.

Na straně hostujících se ocitla ve vyložené šanci ještě Kopečková, mohla výhru pojistit dalším gólem, ale domácí bránu přestřelila, a tak konečný výsledek 1:2 a důležité tři body si připsaly hráčky FK Nové Sady a obsadily tak skvělé druhé místo v tabulce.

TJ Sokol Vlkoš – FK Nové Sady 1:2 (1:1)

Branky: 25. Horáčková – 3. a 53. Marková. Rozhodčí: Zaplatilová – Kubec, Kugler. Diváků: 50.

Vlkoš: Aujeská – Lukešová, Hlaváčová, Vlčková, Večeřová, Šiblová, Novosadová, Polešovská, Horáčková, Koplíková, Svatošová, Prágrová, Sležková, Maleňáková, Dohnálková, Madajová, Strmisková, Mezihoráková. Trenér: David Novosad.

Nové Sady: Opletalová – Vytřísalová, Kopečková, Kubová, Slaninová, Harenčáková, Mokrušová, Hrabalová, Balusová, Marková, Nesňalová, Lakomá, Strnadlová, Barošová, Ondruchová. Trenér: Pavel Rücker.