Celek hostů, ještě loni účastník MSFL, se nestačil ani rozkoukat a po osmi minutách prohrával 2:0. Ve třetí minutě dostal Kryl přihrávku z levého křídla od Grézla a perfektně dokázal zatočit míč na vzdálenější tyč – 1:0.

Také u druhé branky byl Grézl. Proháčkoval se až do malého vápna a střelou podél gólmana zužitkoval předcházející centr od Raiskuba. Další šance Kryla a následně Koppa zůstaly nevyužity, ale po půl hodině hry přidal třetí gól opět Grézl.

Tentokrát dostal míč od Koppa. Ještě v závěru první půle udeřili domácí počtvrté. Gólem do šatny se prezentoval Christomidis, když poslal míč do sítě po předcházející hlavičce Růžičky. Gólman si na míč sice sáhl, ale gólu nezabránil.

Také po přestávce byla hra v režii domácích, ale střelecké štěstí je opustilo. Novotného pěkná střela po uličce Koppa šla těsně vedle, také prudká střela Grézla po rohovém kopu minula bránu a stejný hráč šel sám na gólmana, ale jen jej nastřelil. Když neuspěl dělovkou Kryl, dostali se ke slovu i hosté.

V 78. minutě vyslal Šmída ostrou střelu z dvaceti metrů pod břevno a zařídil čestný gól hostujícímu celku. „V prvním poločase měl náš tým výraznou převahu, kterou potvrdil čtyřmi góly.

Po šedesáti minutách hry se naši hráči nechali ukolébat jasným vedením a polevili v aktivitě. I tak bych chtěl mužstvo pochválit za obětavou obrannou činnost, když jsme byli nuceni dát na post brankáře hráče z pole. Sloupenský se této úlohy zhostil výborně.“ Řekl po utkání spokojený trenér domácího týmu Josef Hovád.

FK Nové Sady – SK Lipová 4:1 (4:0)

Branky: 8. a 32. L. Grézl, 3. Kryl, 45. Christomidis – 78. Šmída. Rozhodčí: Václav Januš. ŽK: L. Grézl, Raiskub – Ovad, Šmída, Pukl.
Nové Sady: Sloupenský – Urbánek, Papoušek, Růžička, J. Grézl, Kopp, Raiskub (46. Novotný), Kryl, Dočkal, Christomidis (68. Kosatík), L. Grézl, Skácelík. Trenér: Josef Hovád.
Lipová: Abrhám – Žilka (58. Pecháček), Šmída, Mouka, Barták, Žampach (46. Havelka), Vlček, Müller, Havlen, Ovad, Pukl. Trenér: František Müller.