Sedmadvacetiletý Jakub Petr dlouhodobě preferoval zahraničí, podle informací Deníku šlo konkrétně o Polsko, nakonec však míří do Uherského Hradiště.

„Zájem Slovácka byl velký a jsem rád, že jsme se domluvili. Před třemi lety jsem na Slovácku zažil úspěšnou sezonu, takže se vracím do známého prostředí,“ prohlásil olomoucký odchovanec pro slovácký web a připomněl, že v klubu již působil v sezoně 2013/14. Tehdy v pětadvaceti utkáních vstřelil tři branky.

„Jakub může nastoupit na více ofenzivních postech sestavy a my si od jeho příchodu slibujeme zvýšení konkurence,“ dodal hlavní kouč Slovácka Stanislav Levý.

Čtyřiatřicetiletý Michal Ordoš podle informací Deníku nejdřív koketoval s druholigovým Kapfenbergem, z toho však nakonec sešlo, stejně jako v případě trenéra Romana Pivarníka.

V Rakousku však nakonec přesto hrát bude, a to konkrétně v SC Retz, jenž hraje Landesligu, čtvrtou nejvyšší soutěž. V týmu, který loni skončil na třetím místě, se potká například s Janem Schulmeisterem, dalším někdejším fotbalistou Sigmy.