Nemilany vyhrály v Bouzově

Bouzov - V posledním kole II. třídy OFS Olomouc připravili nemilanští fotbalisté domácímu týmu pořádný šok. V poslední čtvrthodince dokonale otočili výsledek a pokazili tak jejich derniéru v okresním přeboru.

16.6.2008 5

Ilustrační fotoFoto: Deník/František Bořánek

Sokol Bouzov – FK Nemilany 2:4 (1:0)

Po pěti minutách hry vyrobil hrubku domácí Pavelka, Oleš se ocitl sám před brankou, ale jeho střelu bravurně zlikvidoval gólman Šmíd.

Neméně dobře si počínal i brankář hostí Soukop, který si i se štěstím poradil s několika přímými kopy Bahounka. Ve 22. minutě už kapituloval, když přesný centr Muchky uklidil Pavelka hlavou do sítě – 1:0.

Do konce poločasu si oba týmy ještě vytvořily šance, ale bez gólového efektu. Pět minut po přestávce nedokázala domácí obrana zastavit Rádka a jeho sólo znamenalo vyrovnání. V 56. minutě si na přesnou přihrávku Strupka naběhl Haic, ale nezakončil přesně.

Na druhé straně měl tutovku Skácelík, překonal Šmída, ale míč směřující do prázdné branky odkopl Konečný na roh. Po jeho zahrání střílel efektně přes hlavu Oleš, ale Šmíd byl na místě.

V 68. minutě zahrávali domácí rohový kop, na Strupkův centr naběhl Pavelka a hlavou poslal domácí opět do vedení – 2:1. V 75. minutě zachytili hosté špatnou přihrávku Haice a rychlý brejk zakončil po přihrávce Skácelíka Marek – 2:2.

Čtyři minuty nato odpískal sudí domácím malou domů a z nepřímého kopu poslal Oleš hosty do vedení – 2:3. Domácí se snažili o vyrovnání, ale marně. V poslední minutě udělal tečku za utkáním Marek, když se trefil přesně po centru z přímého kopu.

Branky: 22. a 68. Pavelka – 75. a 90. Marek, 50. Rádek, 79. Oleš. Rozhodčí: Josef Bastl. ŽK: 0 – Marek. Diváků: 150.
Bouzov: Šmíd – Dvořáček, Bahounek, Pavelka, Konečný - Zámečník, Muchka, Kukrle (Pospíšil), Přikryl (Másilko) - Strupek, Kamler (Haic). Trenér Ladislav Crha.
Nemilany: Soukop – Stráský, Thomas, Škarabela, Plavina - Vymazal, Dvořák, Rádek, Petříček (Skácelík) - Kaláb (Marek), Oleš. Trenér Svatopluk Dvořák.

Olomoucký Pirát Pikal: Životní změna? Jako poslanec budu víc ve vlaku

Jedním z největších překvapení letošních voleb do poslanecké sněmovny je bezpochyby Česká pirátská strana.

Plecharéna slavila! Mora se lídrovi pomstila za debakl

FOTOGALERIE / Prokletí domácího stadionu je u konce. Olomoučtí hokejisté potřetí za sebou vyhráli na vlastním ledě.