Úvodní dvacetiminutovka byla ve znamení oťukávání z obou stran. Až ve 21. minutě se dostal Patrik Zápařka za domácí obranu a sám proti gólmanovi poslal míč vedle branky.

V dalších minutách zahazování šanci Zápařky pokračovalo. Na kopačce měl další skvělé příležitosti, ale ve 24. minutě jej výborně vychytal gólman Janoušek, o tři minuty později volil místo střely raději přihrávku, ta však nenašla adresáta a ve 32. minutě gólmana překonal, ale míč stačil poslat do bezpečí obránce Dobrovolný.

Přišla 40. minuta, když dostal perfektní míč do běhu Drábek a střelou na zadní tyč nedal Janouškovi šanci – 0:1. Po přestávce se do zahazování šancí zapojil Zábranský.

Jeho sólo v 53. minutě skončilo střelou vedle, vzápětí jeho pokus efektně zneškodnil gólman. Nevyšel ani střelecký pokus Pavla Jurčíka hlavou po rohovém kopu v 59. minutě. Jeho koníček měl takovou razanci, že skončil nad břevnem.

Další pokus předvedl střelec úvodní branky Drábek v 63. minutě, ale jeho projektil zasvištěl těsně nad brankou. V 68. minutě se zčista jasna dostal do šance domácí Skácelík a jeho žihadlo rozvlnilo síť za zády gólmana Petra Jurčíka.

Vyrovnávací gól hosty dost zaskočil a rázem byli kouzla zbaveni. Mnoho nechybělo, aby se v 76. minutě nezapsal Skácelík do listiny střelců podruhé. Jeho nečekaný lob skončil jen těsně vedle.

V 84. minutě dostal pěknou přihrávku střídající Heneberg, ale šanci nevyužil. Pět minut před koncem se dostali ke slovu i hosté a dočkali se druhé branky v domácí svatyni. Po přímém volném kopu Magny se trefil perfektní hlavičkou mezi tyče Pavel Jurčík.

FK Nemilany – Sokol Doloplazy 1:2 (0:1)

Branky: 68. Skácelík – 40. Drábek, 85. Pavel Jurčík. Rozhodčí: Luděk Weiser. ŽK: Šebestík, Skácelík – Magna, Frait, Petr Jurčík, Zábranský.

Nemilany: Janoušek – Šebestík, Dobrovolný, Král, Elbl (34. Čechák), Tesař, Skácelík, Škarabela, Burián, Marek, Plavina (64. Heneberg) Trenér Roman Kresel.

Doloplazy: Petr Jurčík – Heinz, Petr Zápařka, Čapek, Martin Dočkal, Širáň, Magna, Drábek, Pavel Jurčík (90. Dočkal), Zábranský (88. Zelinka), Patrik Zápařka (70. Frait). Trenér Roman Götzel.