„Nezvládli jsme to. Minulý týden jsme vydřeli v 92. minutě bod a teď jsme bod zase ztratili. Navíc to pro nás byl vyhraný zápas, který se vyvíjel dobře," krčil rameny třiadvacetiletý krajní bek.

Poslední červencovou sobotu Martin Hála šokoval fotbalové Teplice vyrovnávacím gólem na 2:2 ze samotného závěru zápasu.

Na bodový zisk však Hanáci ve druhém kole nenavázali. Doma s Příbramí padli 1:3.

Na vedoucí gól Jana Navrátila odpověděl nejnebezpečnější hráč hostů Roman Bednář. Když už se zápas chýlil k remízovému konci, hosté udeřili po rohovém kopu.

„Musíme takové závěry zvládnout líp. Už ani ten roh neměl být," vracel se k rozhodujícímu momentu Hála.

Muž zápasu Bednář následně pečetil příbramskou výhru trefou z penalty.

Právě urostlý forvard dělal olomoucké obraně největší potíže. „On je nebezpečný spíš ve vápně, kde si vás odstrčí a výběr místa má dobrý. Centry směřují na něj a mají na tom postavenou jejich hru. Bylo to proti němu hodně těžké," hodnotil Martin Hála. „Ale třeba takový Kuba Plšek s ním vyhrál devadesát pět procent hlav," všiml si Hála.

Obránce pověstný svými ofenzivními výlety se ve druhém zápase nové sezony už střelecky neprosadil. „Bohužel to tam nespadlo, nedá se nic dělat," řekl fotbalista, jehož sebevědomí pomohla důležitá trefa na teplických Stínadlech.

„Když se vám podaří dát gól, tak vás to samozřejmě nakopne a věříte si víc. Každému obránci pomůže, když dá gól. Přece jen těch branek obránci tolik nedávají."

Sigma v sobotu vyšla před zraky necelých pěti tisícovek diváků bodově naprázdno.

„Divákům můžeme poděkovat, fandili, ale my jsme to bohužel nezvládli. Bylo znát, že když jsme se dostali do nějaké šance, tak nás lidi hnali kupředu," chválil Martin Hála publikum.

Obecenstvo sice dávalo místy najevo nesouhlas s výroky rozhodčího, na tento faktor se olomoucký bek vymlouvat nechtěl.

„Kdo to viděl, tak si udělá obrázek sám. Já se k tomu nebudu vyjadřovat. Rozhodčí je taky jenom člověk a jak se rozhodne, tak se rozhodne," dodal Martin Hála.