1. kolo – 10. 8.
Blansko – FC Hlučín, Kroměříž – FC Baník Ostrava B, SK Sigma Olomouc B – 1. FC Brno B, 1. SC Znojmo – 1. FC Slovácko B, Fr.-Místek – MSK Břeclav, SK Uničov – FC Vysočina Jihlava B, Tescoma Zlín B – Bystrc-Kníničky, SK Sulko Zábřeh – FK Mutěnice.

2. kolo – 17. 8.
HC Hlučín – FK Mutěnice, Bystrc-Kníničky – SK Sulko Zábřeh, FC Vysočina Jihlava B – Tescoma Zlín B, MSK Břeclav – SK Uničov, 1. FC Slovácko B – Fr.-Místek, 1. FC Brno B – 1. SC Znojmo, FC Baník Ostrava B – SK Sigma Olomouc B, Blansko – Kroměříž.

3. kolo – 24. 8.
Kroměříž – FC Hlučín, SK Sigma Olomouc B – Blansko, 1. SC Znojmo – FC Baník Ostrava B, Fr.-Místek – 1. FC Brno B, SK Uničov – 1. FC Slovácko B, Tescoma Zlín B – MSK Břeclav, SK Sulko Zábřeh – FC Vysočina Jihlava B, FK Mutěnice – Bystrc-Kníničky.

4. kolo – 31. 8.
FC Hlučín – Bystrc-Kníničky, FC Vysočina Jihlava B – FK Mutěnice, MSK Břeclav – SK Sulko Zábřeh, 1. FC Slovácko B – Tescoma Zlín B, 1. FC Brno B – SK Uničov, FC Baník Ostrava B – Fr.-Místek, Blansko – 1. SC Znojmo, Kroměříž – SK Sigma Olomouc B.

5. kolo – 7. 9.
SK Sigma Olomouc B – FC Hlučín, 1. SC Znojmo – Kroměříž, Fr.-Místek – 1, SK Uničov – FC Baník Ostrava B, Tescoma Zlín B – Blansko. FC Brno B, SK Sulko Zábřeh – 1. FC Slovácko B, FK Mutěnice – MSK Břeclav, Bystrc-Kníničky – FC Vysočina Jihlava B.

6. kolo – 14. 9.
FC Hlučín – FC Vysočina Jihlava B, MSK Břeclav – Bystrc-Kníničky, 1. FC Slovácko B – FK Mutěnice, 1. FC Brno B – SK Sulko Zábřeh, FC Baník Ostrava B – Tescoma Zlín B, Blansko – SK Uničov, Kroměříž – Fr.-Místek, SK Sigma Olomouc B – 1. SC Znojmo.

7. kolo – 21. 9.
1. SC Znojmo – FC Hlučín, Fr.-Místek – SK Sigma Olomouc B, SK Uničov – Kroměříž, Tescoma Zlín B – Blansko, SK Sulko Zábřeh – FC Baník Ostrava B, FK Mutěnice – 1. FC Brno B, Bystrc-Kníničky – 1. FC Slovácko B, FC Vysočina Jihlava B – MSK Břeclav.

8. kolo – 28. 9.
FC Hlučín – MSK Břeclav, 1. FC Slovácko B – FC Vysočina Jihlava B, 1. FC Brno B – Bystrc-Kníničky, FC Baník Ostrava B – FK Mutěnice, Blansko – SK Sulko Zábřeh, Kroměříž – Tescoma Zlín B, SK Sigma Olomouc B – SK Uničov, 1. SC Znojmo – Fr.-Místek.

9. kolo – 5. 10.
Fr.-Místek – FC Hlučín, SK Uničov – 1. SC Znojmo, Tescoma Zlín B – SK Sigma Olomouc B, SK Sulko Zábřeh – Kroměříž, FK Mutěnice – Blansko, Bystrc-Kníničky – FC Baník Ostrava B, FC Vysočina Jihlava B – 1. FC Brno B, MSK Břeclav – 1. FC Slovácko B.

10. kolo – 12. 10.
FC Hlučín – 1. FC Slovácko B, 1. FC Brno B – MSK Břeclav, FC Baník Ostrava B – FC Vysočina Jihlava B, Blansko – Bystrc-Kníničky, Kroměříž – FK Mutěnice, SK Sigma Olomouc B – SK Sulko Zábřeh, 1. SC Znojmo – Tescoma Zlín B, Fr.-Místek – SK Uničov.

11. kolo – 19. 10.
SK Uničov – FC Hlučín, Tescoma Zlín B – Fr.-Místek, SK Sulko Zábřeh – 1. SC Znojmo, FK Mutěnice – SK Sigma Olomouc B, Bystrc-Kníničky – Kroměříž, FC Vysočina Jihlava B – Blansko, MSK Břeclav – FC Baník Ostrava B, 1. FC Slovácko B – 1. FC Brno B.

12. kolo – 26. 10.
FC Hlučín – 1. FC Brno B, FC Baník Ostrava B – 1. FC Slovácko B, Blansko – MSK Břeclav, Kroměříž – FC Vysočina Jihlava B, SK Sigma Olomouc B – Bystrc-Kníničky, 1. SC Znojmo – FK Mutěnice, Fr.-Místek – SK Sulko Zábřeh, SK Uničov – Tescoma Zlín B.

13. kolo – 2. 11.
Tescoma Zlín B – FC Hlučín, SK Sulko Zábřeh – SK Uničov, FK Mutěnice – Fr.-Místek, Bystrc-Kníničky – 1. SC Znojmo, FC Vysočina Jihlava B – SK Sigma Olomouc B, MSK Břeclav – Kroměříž, 1. FC Slovácko B – Blansko, 1. FC Brno B – FC Baník Ostrava B.

14. kolo – 9. 11.
FC Hlučín – FC Baník Ostrava B, Blansko – 1. FC Brno B, Kroměříž – 1. FC Slovácko B, SK Sigma Olomouc B – MSK Břeclav, 1. SC Znojmo – FC Vysočina Jihlava B, Fr.-Místek – Bystrc-Kníničky, SK Uničov – FK Mutěnice, Tescoma Zlín B – SK Sulko Zábřeh.

15. kolo – 10. 9.
SK Sulko Zábřeh – FC Hlučín, FK Mutěnice – Tescoma Zlín B, Bystrc-Kníničky – SK Uničov, FC Vysočina Jihlava B – Fr.-Místek, MSK Břeclav – 1. SC Znojmo, 1. FC Slovácko B – SK Sigma Olomouc B, 1. FC Brno B – Kroměříž, FC Baník Ostrava B – Blansko.