První finále (benjamínci mladší) i druhé (žáci mladší) vyhráli mladí fotbalisté olomoucké Sigmy a benjamínci starší chtěli navázat na úspěšná vystoupení svých kolegů a docílit turnajový hattrick. To se jim nakonec podařilo. V turnaji ztratili body jen remízou s mladými fotbalisty Holice. Druhou příčku si vybojovali benjamínci Tršic. Nevydařil se jim jediný zápas, když podlehli výrazně celkovému vítězi.

Výsledky utkání: SK Sigma Olomouc - TJ Tršice 8:0, - 1.HFK Olomouc 3:3, - Nové Sady 4:1, - Náměšť 6:0, - Grygov 7:0. TJ Tršice - 1.HFK Olomouc 4:3, - Nové Sady 2:1, - SK Náměšť 5:1, - Grygov 3:1. 1.HFK Olomouc - Nové Sady 3:1, - SK Náměšť 3:0, - Grygov 4:0. FK Nové Sady - Náměšť 2:1, - Grygov 3:1. SK Náměšť na Hané – SK Grygov 3:2.