„Medlov patří k týmům, které musíme porazit, navíc je to v domácím prostředí," zmínil kouč TJ Sokol Ústí Zdeněk Hoffmann.

Hosté zaskočili gólem již v 1. minutě, kdy se trefil Obíral.

„Před dvěma týdny v Litovli jsme také hned skórovali, ale soupeř pak otočil. Věděli jsme, že nám počáteční tlak musí vydržet déle," sdělil sekretář TJ Medlov Jaroslav Štoppl.

Když ještě během první desetiminutovky překonali domácího gólmana Klabačka a Müller, zápas byl prakticky již rozhodnutý.

Medlov mohl vést dokonce 0:4, jednu gólovou situaci však zneškodnil ústecký gólman Marák.

„Mužstvo je psychicky dole, nicméně na sestupových místech jsme zaslouženě. Byli jsme špatně koncentrovaní, což se projevilo zejména na začátku zápasu," hodnotil ústecký Hoffmann.

Alespoň částečně snížit se podařilo Škorňovi po půlhodině hry, kdy se dostal k odraženému balonu a důraznou střelou z dvaceti metrů prostřelil obranu hostí – 1:3.

„Gól padl v době, kdy jsme si vytvořili mírný tlak. Další branka, která by nás nakopla, už ale nepadla," litoval Hoffmann, který nezapomněl zdůraznit, že jeho mužstvo bylo na vrcholu přibližně před třemi lety.

Vzhledem k tomu, že ve druhém poločase už diváci branku neviděli ani na jedné straně, odvezl si Medlov vůbec první venkovní vítězství v soutěži.

TJ Sokol Ústí – TJ Medlov 1:3 (1:3)

Branky: 30. Škorňa – 1. 7. 10.

Rozhodčí: Hodaň – Silný, Sedláček.

Ústí: Marák – Dostál, Pav. Sencovici, Smolka, Ševčík – Černotský, Škorňa, Plesník, Pat. Sencovici (28. Skácel) – Juřica, Kočnar (55. Biskup). Trenér: Zdeněk Hoffmann.

Medlov: Zmund – Rozsypal, Schmidt, Vašíček, Obíral – P. Klos (71. Okrouhlý), Skopal, Klabačka (55. Vytřísal), Novák – Müller, J. Klos (15. Slavíček). Trenér: Milan Schmidt.