„Byli trochu nervózní, protože se nám předchozí zápasy nevydařily. Hráli jsme naivně v obraně. Tentokrát jsme vsadili na více zajištěnou obranu a chtěli jsme to zvládnout vzadu na nulu," plánoval trenér Medlova Milan Schmidt.

V prvním poločase měly oba týmy po jedené velké gólové šanci. V obou případech však byli úspěšnější brankáři.

O vítězi se tak rozhodlo až po změně stran. Zodpovědnost vzal na sebe nejzkušenější domácí fotbalista Dušan Skopal, který prošel přes vše, co mu stálo v cestě a nekompromisně zavěsil.

Hosté se snažili odpovědět, své šance však znovu nedokázali zužitkovat.

V závěrečné desetiminutovce tak ještě jednou udeřili domácí, když Novák dostal dobrou nahrávku od Gazdíka a umístěnou střelou z velkého vápna pečetil výhru Medlova.

„Bylo to poměrně vyrovnané utkání, ale soupeř góly nedal a my ano. Proto si myslím, že to bylo zasloužené vítězství," prohlásil medlovský trenér Milan Schmidt, pro jehož tým to byla velmi cenná výhra.

„Máme hodně zraněných, takže jsme rádi za body," uzavřel domácí trenér.

Hostující kouč Zdeněk Hoffmann po porážce výmluvy nehledal.

„Problém byl v našem mužstvu, hráči hledali problémy všude jinde. V měkkých balonech, v úzkém hřišti, navíc se hodně se hádali s rozhodčím a nesoustředili se na vlastní výkon," zlobil se ústecký trenér.

„Ve druhém poločase jsme dvakrát chybovali a dvě velké šance jsme neproměnili, takže jsme si vyhrát nezasloužili," uzavřel Hoffmann.

TJ Medlov – TJ Sokol Ústí 2:0 (0:0)

Branky: 65. Skopal, 85. Novák. Rozhodčí: Straka – Hampl, Samek.

Medlov: Zmund – Müller, Kloss (60. Král), Šenk (46. Rozsypal), Havlíček – Slavíček, Skopal, Novák, Obíral – Klabačka (80. Jílek), Gazdík. Trenér: Milan Schmidt.

Ústí: Bernkopf – Černotský, Zima, Plesník, Pav. Sencovici – Kočnar (46. Páleník), Škorňa, Skácel, Ševčík (46. Šigut, 75. Staněk) – Pat. Sencovici, Škařupa. Trenér: Zdeněk Hoffmann.