Druhé lize vládnou FC Chořelice a FC Hroší stavby, tedy týmy, které zatím nepoznaly v této sezóně hořkost porážky. Poněkud vyrovnaněji se zatím rýsují skupiny třetí ligy, zejména skupina A slibuje zajímavou zápletku v horní polovině tabulky. Ve čtvrté lize si počínají suverénně Arsenal Loučany a Žerotín.

Podrobné výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz

1.liga

6.kolo: UNITED PLAYERS - KOVO DŘEVO 3:1, SOKOL POHOŘANY - SK VÉSKA 4:4, FC SKUNK - RAPTORS TEAM 1:4, FC LUBĚNICE - RK KAFKI 2:15, FC LEVOTIL - HURIKÁN VB 2:6, GALATASARAY - FC CHELSEA OLOMOUC 7:3

7.kolo: SK VÉSKA - FC LUBĚNICE 12:0, HURIKÁN VB - SOKOL POHOŘANY 8:2, RAPTORS TEAM - GALATASARAY 5:5, RK KAFKI - FC SKUNK 2:3, FC CHELSEA OLOMOUC - UNITED PLAYERS 2:2, KOVO DŘEVO - FC LEVOTIL 7:1

1. KOVO DŘEVO 7 49:21 18

2. RK KAFKI 7 48:11 16

3. UNITED PLAYERS 7 23:21 16

4. RAPTORS TEAM 7 33:22 13

5. GALATASARAY 7 34:27 13

6. FC CHELSEA OLOMOUC 7 36:26 12

7. FC SKUNK 7 25:24 9

8. SK VÉSKA 7 36:29 8

9. HURIKÁN VB 7 24:44 7

10. SOKOL POHOŘANY 7 22:35 5

11. FC LEVOTIL 7 22:36 3

12. FC LUBĚNICE 7 15:71 0

FK Brodek u Přerova - Sokol Čechovice
Ohlasy z KP: Litovel už není poslední, Medlov zabral, Lutín má bod

2.liga A

6.kolo: FC CHOŘELICE - NEW PARK 5:0 kont., SOKOL KŘELOV B - SOKOLKA HORKA A 5:4, BÍLÁ PUMA - RESTOMA ŠTĚPÁNOV 2:4, ARX OLOMOUC - FKLIDU 9:6, INTER ŠTERNBERK - SK NÁKLO 4:4, CHALAPEŇOS - FC ALCATRAZ odloženo na 5.6.2023

7.kolo: FC ALCATRAZ - SOKOL KŘELOV B 8:1, SK NÁKLO - BÍLÁ PUMA 5:2, NEW PARK - ARX OLOMOUC 3:6, FKLIDU - INTER ŠTERNBERK odloženo na 31.5.2023, RESTOMA ŠTĚPÁNOV – CHALAPEŇOS odloženo, SOKOLKA HORKA A - FC CHOŘELICE odloženo na 30.5.2023

1. FC CHOŘELICE 6 35:9 18

2. ARX OLOMOUC 7 43:28 16

3. FC ALCATRAZ 6 39:24 15

4. SOKOLKA HORKA A 6 34:27 12

5. RESTOMA ŠTĚPÁNOV 6 32:23 10

6. SK NÁKLO 7 26:37 10

7. CHALAPEŇOS 5 19:22 9

8. NEW PARK 7 21:34 6

9. SOKOL KŘELOV B 7 20:39 5

10. INTER ŠTERNBERK 6 25:31 4

11. FKLIDU 6 21:28 4

12. BÍLÁ PUMA 7 20:33 0

2.liga B

6.kolo: SK MRSKLESY - FC HROŠÍ STAVBY 1:14, SPORTBAR SIGMA - META POHOŘANY 7:2, COUNTRY GARDEN - HAJDUK OLOMOUC 2:5, FC KŘÍDLA - LAZCE UNITED 4:5, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - KAMERUN 4:2, SECOND WAVE - SOKOL DUBANY 5:11

7.kolo: META POHOŘANY - FC KŘÍDLA 4:5, KAMERUN - SK MRSKLESY 5:2, LAZCE UNITED - COUNTRY GARDEN 2:4, FC HROŠÍ STAVBY - SECOND WAVE 12:2, HAJDUK OLOMOUC - 1.FC PIVNÍ BALET 99 7:7, SOKOL DUBANY - SPORTBAR SIGMA odloženo na 6.6.2023

1. FC HROŠÍ STAVBY 7 65:21 19

2. HAJDUK OLOMOUC 7 45:35 14

3. KAMERUN 7 27:20 12

4. SOKOL DUBANY 6 44:32 12

5. COUNTRY GARDEN 7 24:19 12

6. SPORTBAR SIGMA 6 30:25 10

7. 1.FC PIVNÍ BALET 99 7 33:31 10

8. META POHOŘANY 7 24:37 9

9. SECOND WAVE 7 35:52 7

10. FC KŘÍDLA 7 28:35 6

11. SK MRSKLESY 7 20:47 4

12. LAZCE UNITED 7 24:45 3

Olomouc Mighty Ducks - Hanspaulka Praha
Boj o historický triumf pokračuje. Olomouc v Superlize vyřadila obhájce titulu

3.liga A

6.kolo: FK BOHUSLAVICE A - KZT ŠTĚPÁNOV 6:0, KONÍK LITOVEL - AC KARASOV 1:7, MK DLOUHÁ LOUČKA - SOKOL MEZICE 1:6, BULLDOGS PŇOVICE - DŘEVÁCI PŇOVICE 3:5, SK PROFIT NOVÁ VES - FC NASA 6:3, FC PEKLO NOVÁ VES - MK NÁMĚŠŤ 2:0

7.kolo: FC NASA - BULLDOGS PŇOVICE 8:1, KZT ŠTĚPÁNOV - MK DLOUHÁ LOUČKA 3:5, SOKOL MEZICE - KONÍK LITOVEL 11:2, AC KARASOV - FC PEKLO NOVÁ VES 1:3, MK NÁMĚŠŤ - SK PROFIT NOVÁ VES 10:1, BULDOG UNČOVICE - FK BOHUSLAVICE A 3:2

1. MK NÁMĚŠŤ 8 41:21 18

2. SOKOL MEZICE 7 38:16 18

3. FC PEKLO NOVÁ VES 7 23:16 15

4. FC NASA 8 30:27 15

5. MK DLOUHÁ LOUČKA 8 35:23 13

6. DŘEVÁCI PŇOVICE 7 35:21 13

7. FK BOHUSLAVICE A 8 40:25 12

8. AC KARASOV 7 23:20 10

9. SK PROFIT NOVÁ VES 7 24:34 10

10. KONÍK LITOVEL 8 20:44 6

11. BULDOG UNČOVICE 7 13:37 4

12. BULLDOGS PŇOVICE 7 22:49 4

13. KZT ŠTĚPÁNOV 7 20:31 3

3.liga B

6.kolo: DYNAMO BYSTROVANY - ZELENÉ BALET 2:8, SOKOL SKRBEŇ - SOKOLKA HORKA B 5:0 kont., SEDLISKO - GEOBOYS 10:5, RODO LEGENDY - BUFF-BELT 5:0 kont., 1.FT OST - FC JULISKA RATAJE 3:5, REAL STARS - FC 1970 BUBENÍK 3:3

7.kolo: ROKO SAMOTIŠKY - RODO LEGENDY 4:4, FC JULISKA RATAJE - DYNAMO BYSTROVANY 5:0 kont., ZELENÉ BALET - REAL STARS 8:1, BUFF-BELT - SEDLISKO 8:5, SOKOLKA HORKA B - 1.FT OST 5:3, GEOBOYS - SOKOL SKRBEŇ 4:4

1. ZELENÉ BALET 8 61:21 19

2. FC JULISKA RATAJE 8 44:27 18

3. SOKOL SKRBEŇ 8 42:30 16

4. SEDLISKO 8 43:34 16

5. RODO LEGENDY 8 48:26 15

6. BUFF-BELT 7 31:27 15

7. SOKOLKA HORKA B 7 31:27 11

8. 1.FT OST 7 31:32 7

9. FC 1970 BUBENÍK 7 25:30 6

10. ROKO SAMOTIŠKY 7 24:38 5

11. GEOBOYS 7 25:49 4

12. REAL STARS 7 16:50 4

13. DYNAMO BYSTROVANY 7 8:38 0

3.liga C

6.kolo: MFK SUCHONICE - FC BROKY 4:4, SK DORESPO LOŠOV - F1 0:1, FC CREDITAS - FC ZRTV LOKO 5:4, FC FIASCO - FK KRČMAŇ 97 10:2, FK BŘUCHOTÍN - ATLETICO BYSTROVANY 0:5 kont., FC BASTILA - ELEKTRO OTÁHAL B 7:4

7.kolo: ELEKTRO OTÁHAL B - MFK SUCHONICE 5:8, FC BROKY - SK DORESPO LOŠOV 3:2, F1 - FC FIASCO 4:4, FC ZRTV LOKO - FK BŘUCHOTÍN 6:1, ATLETICO BYSTROVANY - FC BASTILA 2:3, MK JÍVOVÁ - FC CREDITAS 4:6

1. FC CREDITAS 8 42:20 19

2. ATLETICO BYSTROVANY 7 34:10 18

3. FC FIASCO 7 33:18 14

4. F1 8 25:28 13

5. FC BROKY 8 21:24 13

6. MK JÍVOVÁ 7 32:22 12

7. MFK SUCHONICE 7 29:31 9

8. FC BASTILA 8 33:45 9

9. FK KRČMAŇ 97 7 18:34 8

10. SK DORESPO LOŠOV 7 29:21 8

11. FC ZRTV LOKO 7 31:33 6

12. FK BŘUCHOTÍN 8 16:26 5

13. ELEKTRO OTÁHAL B 7 26:57 3

4.liga A

6.kolo: KMK BŘEZOVÉ - 1.FC ČERNOVÍR 0:3, MK CHUDOBÍN - LEGENDÁRIO 1:2, 1.FC SKRBEŇ - FK ROZVADOVICE 1:2, FC BUBLÁKOV - ZLEJ SE(N) 4:4, FK BOHUSLAVICE B - DARKSIDE 4:1, FC ŠTOK - ARSENAL LOUČANY 2:4

7.kolo: DARKSIDE - FC BUBLÁKOV 1:0, ZLEJ SE(N) - KMK BŘEZOVÉ 2:1, LEGENDÁRIO - FC ŠTOK 7:0, ARSENAL LOUČANY - 1.FC SKRBEŇ 4:1, FK ROZVADOVICE - FK BOHUSLAVICE B 2:0, 1.FC ČERNOVÍR - MK CHUDOBÍN 3:9

1. ARSENAL LOUČANY 7 33:10 19

2. ZLEJ SE(N) 7 31:20 17

3. MK CHUDOBÍN 7 34:15 15

4. LEGENDÁRIO 7 28:26 13

5. DARKSIDE 7 24:23 12

6. FK ROZVADOVICE 7 17:18 11

7. FK BOHUSLAVICE B 7 33:18 11

8. KMK BŘEZOVÉ 7 25:23 9

9. FC ŠTOK 7 15:34 6

10. FC BUBLÁKOV 7 17:25 4

11. 1.FC ČERNOVÍR 7 14:32 4

12. 1.FC SKRBEŇ 7 9:36 0

4.liga B

6.kolo: ERENA OLOMOUC - SK KOPEČEK 4:7, BARBAR - FOTŘI 1:6, AJAX PIVODAM - FC TIGERS 11:1, ZÁKLADNA HNOYLAND - ŽEROTÍN 0:5 kont., ROTOR LBT - ODRA 14:0, MLHA TEAM - TOPMONT BUKOVANY 7:4

7.kolo: SK KOPEČEK - BARBAR 3:2, FC TIGERS - ZÁKLADNA HNOYLAND 3:3, ŽEROTÍN - ERENA OLOMOUC 7:1, ODRA - AJAX PIVODAM 2:7, FOTŘI - MLHA TEAM 4:4, TOPMONT BUKOVANY - ROTOR LBT 1:5

1. ŽEROTÍN 7 30:6 21

2. FOTŘI 7 33:19 14

3. ROTOR LBT 7 32:16 13

4. TOPMONT BUKOVANY 7 33:26 12

5. FC TIGERS 7 24:27 12

6. MLHA TEAM 7 28:21 11

7. AJAX PIVODAM 7 34:28 8

8. SK KOPEČEK 7 17:23 7

9. ZÁKLADNA HNOYLAND 7 17:20 6

10. ERENA OLOMOUC 7 21:37 6

11. BARBAR 7 24:32 6

12. ODRA 7 15:53 3