FC Hroší stavby jednoznačně válcují soupeře ve druhé lize. Za poslední dvě utkání nastřílely 20 branek, což odnesli Sportbar Sigma a FC Křídla.

Ve třetí lize nyní úřadoval zejména bývalý prvoligový tým z Mezic, který za tato dvě kola získal 6 bodů při neinkasované brance a výsledcích 3:0 a 10:0 nad oběma soupeři z Nové Vsi. A společně s týmem z Náměště se trhnul od zbytku týmů v soutěži. Svou premiéru v malém fotbale měl teprve 15-ti letý Vojtěch Zdráhal, který se za tuto šanci od Mezic odvděčil rovnou hattrickem v rozmezí 19 minut.

Oba lídři 4. ligy potvrzují svou převahu a navyšují náskok před ostatními.

Podrobné výsledky všech utkání ve všech ligách, včetně střelců branek, udělených karet, vývoje jednotlivých utkání, ale i aktuálních tabulek a statistik, najdete na webu olomouckého malého fotbalu www.mfolomouc.cz

Fotbalisté FK Kozlovice se radují ze zisku divizního titulu.
AKTUALIZOVÁNO: Analýza Deníku: Kolik týmů sestupuje a kdo je ještě namočený?

1.liga

8.kolo: UNITED PLAYERS - RAPTORS TEAM 2:5, GALATASARAY - RK KAFKI 2:6, KOVO DŘEVO - FC CHELSEA OLOMOUC 9:1, FC SKUNK - SK VÉSKA 3:3, FC LEVOTIL - SOKOL POHOŘANY 5:0 kont., FC LUBĚNICE - HURIKÁN VB 3:6

9.kolo: SK VÉSKA - GALATASARAY 1:3, HURIKÁN VB - FC SKUNK 5:5, SOKOL POHOŘANY - FC LUBĚNICE 0:5 kont., FC CHELSEA OLOMOUC - FC LEVOTIL 4:5, RAPTORS TEAM - KOVO DŘEVO 5:3, RK KAFKI - UNITED PLAYERS odloženo na 13.6.

1. KOVO DŘEVO 9 61:27 21

2. RK KAFKI 8 54:13 19

3. RAPTORS TEAM 9 43:27 19

4. GALATASARAY 9 39:34 16

5. UNITED PLAYERS 8 25:26 16

6. FC CHELSEA OLOMOUC 9 41:40 12

7. FC SKUNK 9 33:32 11

8. HURIKÁN VB 9 35:52 11

9. FC LEVOTIL 9 32:40 9

10. SK VÉSKA 9 40:35 9

11. FC LUBĚNICE 9 23:77 3

12. SOKOL POHOŘANY 9 22:45 2 (týmu odečteny 3 body)

2.liga A

8.kolo: INTER ŠTERNBERK - BÍLÁ PUMA 5:0 kont., CHALAPEŇOS - SK NÁKLO 5:0 kont., ARX OLOMOUC - SOKOLKA HORKA A 4:9, SOKOL KŘELOV B - RESTOMA ŠTĚPÁNOV 6:4, FC CHOŘELICE - FC ALCATRAZ 3:1, FKLIDU - NEW PARK 7:4

9.kolo: FC ALCATRAZ - ARX OLOMOUC 11:8, SOKOLKA HORKA A - FKLIDU 8:6, BÍLÁ PUMA - CHALAPEŇOS 5:5, SK NÁKLO - SOKOL KŘELOV B 12:3, NEW PARK - INTER ŠTERNBERK 7:6, RESTOMA ŠTĚPÁNOV - FC CHOŘELICE 4:6

1. FC CHOŘELICE 9 45:18 24

2. SOKOLKA HORKA A 9 55:38 21

3. FC ALCATRAZ 9 52:38 18

4. ARX OLOMOUC 9 55:48 16

5. CHALAPEŇOS 8 32:28 16

6. SK NÁKLO 9 38:45 13

7. RESTOMA ŠTĚPÁNOV 8 40:35 10

8. FKLIDU 9 38:43 10

9. NEW PARK 9 32:47 9

10. SOKOL KŘELOV B 9 29:55 8

11. INTER ŠTERNBERK 9 39:42 7

12. BÍLÁ PUMA 9 25:43 1

Sokol Střelice - Sokol Újezd
AKTUALIZOVÁNO: Analýza postupů a sestupů: Jaká je situace v okresních soutěžích

2.liga B

8.kolo: KAMERUN - HAJDUK OLOMOUC 6:3, SPORTBAR SIGMA - FC HROŠÍ STAVBY 3:9, FC KŘÍDLA - SOKOL DUBANY 3:7, COUNTRY GARDEN - META POHOŘANY 2:6, 1.FC PIVNÍ BALET 99 - LAZCE UNITED 4:2, SK MRSKLESY - SECOND WAVE 5:0 kont.

9.kolo: SECOND WAVE - SPORTBAR SIGMA 3:4, FC HROŠÍ STAVBY - FC KŘÍDLA 11:4, SOKOL DUBANY - COUNTRY GARDEN 10:0, HAJDUK OLOMOUC - SK MRSKLESY 7:5, LAZCE UNITED - KAMERUN 3:8, META POHOŘANY - 1.FC PIVNÍ BALET 99 2:7

1. FC HROŠÍ STAVBY 9 85:28 25

2. SOKOL DUBANY 9 66:38 21

3. KAMERUN 9 41:26 18

4. HAJDUK OLOMOUC 9 55:46 17

5. 1.FC PIVNÍ BALET 99 9 44:35 16

6. SPORTBAR SIGMA 9 40:42 13

7. META POHOŘANY 9 32:46 12

8. COUNTRY GARDEN 9 26:35 12

9. SK MRSKLESY 9 30:54 7

10. SECOND WAVE 9 38:61 7

11. FC KŘÍDLA 9 35:53 6

12. LAZCE UNITED 9 29:57 3

3.liga A

8.kolo: KONÍK LITOVEL - KZT ŠTĚPÁNOV 5:8, DŘEVÁCI PŇOVICE - FC NASA 1:15, FC PEKLO NOVÁ VES - SOKOL MEZICE 0:3, SK PROFIT NOVÁ VES - AC KARASOV 4:4, MK DLOUHÁ LOUČKA - BULDOG UNČOVICE 1:11, BULLDOGS PŇOVICE - MK NÁMĚŠŤ 7:10

9.kolo: MK NÁMĚŠŤ - DŘEVÁCI PŇOVICE 5:0 kont., KZT ŠTĚPÁNOV - FC PEKLO NOVÁ VES 2:1, SOKOL MEZICE - SK PROFIT NOVÁ VES 10:0, AC KARASOV - BULLDOGS PŇOVICE 4:3, FK BOHUSLAVICE A - MK DLOUHÁ LOUČKA 9:1, BULDOG UNČOVICE - KONÍK LITOVEL 7:2

1. MK NÁMĚŠŤ 10 56:28 24

2. SOKOL MEZICE 9 51:16 24

3. FC NASA 9 45:28 18

4. FK BOHUSLAVICE A 9 49:26 15

5. FC PEKLO NOVÁ VES 9 24:21 15

6. AC KARASOV 9 31:27 14

7. MK DLOUHÁ LOUČKA 10 37:43 13

8. DŘEVÁCI PŇOVICE 9 36:41 13

9. SK PROFIT NOVÁ VES 9 28:48 11

10. BULDOG UNČOVICE 9 31:40 10

11. KZT ŠTĚPÁNOV 9 30:37 9

12. KONÍK LITOVEL 10 27:59 6

13. BULLDOGS PŇOVICE 9 32:63 4

3.liga B

8.kolo: REAL STARS - FC JULISKA RATAJE 2:5, FC 1970 BUBENÍK - ZELENÉ BALET 3:5, SOKOL SKRBEŇ - BUFF-BELT 5:4, SEDLISKO - ROKO SAMOTIŠKY 7:6, DYNAMO BYSTROVANY - SOKOLKA HORKA B 3:6, 1.FT OST - GEOBOYS 7:2

9.kolo: GEOBOYS - DYNAMO BYSTROVANY 9:4, SOKOLKA HORKA B - REAL STARS 8:2, FC JULISKA RATAJE - FC 1970 BUBENÍK 7:2, BUFF-BELT - 1.FT OST 4:11, RODO LEGENDY - SEDLISKO 5:0 kont., ROKO SAMOTIŠKY - SOKOL SKRBEŇ 6:8

1. FC JULISKA RATAJE 10 56:31 24

2. ZELENÉ BALET 9 66:24 22

3. SOKOL SKRBEŇ 10 55:40 22

4. SEDLISKO 10 50:45 19

5. RODO LEGENDY 9 53:26 18

6. SOKOLKA HORKA B 9 45:32 17

7. BUFF-BELT 9 39:43 15

8. 1.FT OST 9 49:38 13

9. GEOBOYS 9 36:60 7

10. FC 1970 BUBENÍK 9 30:42 6

11. ROKO SAMOTIŠKY 9 36:53 5

12. REAL STARS 9 20:63 4

13. DYNAMO BYSTROVANY 9 15:53 0

SK Sigma Olomouc - SK Slavia Praha (23.5.2023), Mojmír Chytil, loučení
ANKETA: Kdo byl nejlepší hráč Sigmy Olomouc v sezoně 2022/23? Zvolte ho

3.liga C

8.kolo: FK BŘUCHOTÍN - MK JÍVOVÁ 3:5, SK DORESPO LOŠOV - ELEKTRO OTÁHAL B 9:2, FK KRČMAŇ 97 - F1 1:7, MFK SUCHONICE - ATLETICO BYSTROVANY 0:9, FC FIASCO - FC BROKY 7:3, FC BASTILA - FC ZRTV LOKO 3:7

9.kolo: ELEKTRO OTÁHAL B - FC FIASCO 4:4, FC ZRTV LOKO - MFK SUCHONICE 5:2, MK JÍVOVÁ - FC BASTILA 7:3, ATLETICO BYSTROVANY - SK DORESPO LOŠOV 3:2, FC BROKY - FK KRČMAŇ 97 4:8, FC CREDITAS - FK BŘUCHOTÍN 2:1

1. ATLETICO BYSTROVANY 9 46:12 24

2. FC CREDITAS 9 44:21 22

3. FC FIASCO 9 44:25 18

4. MK JÍVOVÁ 9 44:28 18

5. F1 9 32:29 16

6. FC BROKY 10 28:39 13

7. FC ZRTV LOKO 9 43:38 12

8. FK KRČMAŇ 97 9 27:45 11

9. SK DORESPO LOŠOV 9 40:26 11

10. MFK SUCHONICE 9 31:45 9

11. FC BASTILA 10 39:59 9

12. FK BŘUCHOTÍN 10 20:33 5

13. ELEKTRO OTÁHAL B 9 32:70 4

4.liga A

8.kolo: MK CHUDOBÍN - ZLEJ SE(N) 5:2, ARSENAL LOUČANY - LEGENDÁRIO 4:3, FC ŠTOK - 1.FC ČERNOVÍR 5:3, KMK BŘEZOVÉ - DARKSIDE 3:3, FC BUBLÁKOV - FK ROZVADOVICE 2:3, 1.FC SKRBEŇ - FK BOHUSLAVICE B 2:4

9.kolo: LEGENDÁRIO - 1.FC SKRBEŇ 12:1, FK BOHUSLAVICE B - FC BUBLÁKOV 4:2, FK ROZVADOVICE - KMK BŘEZOVÉ 4:1, ZLEJ SE(N) - FC ŠTOK 8:3, DARKSIDE - MK CHUDOBÍN 1:6, 1.FC ČERNOVÍR - ARSENAL LOUČANY 1:4

1. ARSENAL LOUČANY 10 46:18 28

2. MK CHUDOBÍN 9 45:18 21

3. ZLEJ SE(N) 10 45:33 20

4. FK ROZVADOVICE 9 24:21 17

5. FK BOHUSLAVICE B 9 41:22 17

6. LEGENDÁRIO 9 43:31 16

7. DARKSIDE 9 28:32 13

8. KMK BŘEZOVÉ 9 29:30 10

9. FC ŠTOK 9 23:45 9

10. FC BUBLÁKOV 9 21:32 4

11. 1.FC ČERNOVÍR 9 18:41 4

12. 1.FC SKRBEŇ 9 12:52 0

4.liga B

8.kolo: ERENA OLOMOUC - BARBAR 5:13, ŽEROTÍN - FC TIGERS 1:4, AJAX PIVODAM - TOPMONT BUKOVANY 4:2, ROTOR LBT - FOTŘI 8:1, ZÁKLADNA HNOYLAND - ODRA 4:6, MLHA TEAM - SK KOPEČEK 0:2

9.kolo: ODRA - ŽEROTÍN 1:7, SK KOPEČEK - ROTOR LBT 2:0, FC TIGERS - ERENA OLOMOUC 5:0, FOTŘI - AJAX PIVODAM 6:5, BARBAR - MLHA TEAM 3:5, TOPMONT BUKOVANY - ZÁKLADNA HNOYLAND 1:2

1. ŽEROTÍN 9 38:11 24

2. FC TIGERS 9 33:28 18

3. FOTŘI 9 40:32 17

4. ROTOR LBT 9 40:19 16

5. MLHA TEAM 9 33:26 14

6. SK KOPEČEK 9 21:23 13

7. TOPMONT BUKOVANY 9 36:32 12

8. AJAX PIVODAM 9 43:36 11

9. ZÁKLADNA HNOYLAND 9 23:27 9

10. BARBAR 9 40:42 9

11. ERENA OLOMOUC 9 26:55 6

12. ODRA 9 22:64 6